Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap megjött a mensesem és...

Tegnap megjött a mensesem és ma reggel a lányom kiköpdöste folyton a cicim. Teljesen kivagyok hogy lehet abbamarad a szoptatás?

Figyelt kérdés
4,5 hónapos a lányom.Pedig tele volt a cicim.ráadásul pár napja elkezdtem szedni a ricinus communis 5ch homeos golyot és most jóval több a tejem is,még szoptatás után is tudok lefejni 30-60ml tejcsit.teljesen kiborultam most hogy megjött és csak küszködve eszik,pedig szèpen eszik amugy.ha nem kell neki el kell apasztani?volt igy valaki?
2014. jún. 15. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Légy kitartó, fog kelleni neki!!!El ne apaszd!
2014. jún. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Türelem! Előfordulhat, hogy a babád a menzesz ideje alatt nem igazán kéri a cicit, és pár nap múlva, ahogy elmúlnak azok a napok, a babád szopikedve is visszatér. Isten őrizz, hogy elapaszd! Kínálgasd ugyanúgy, de ne erőltesd! Éhen nem fog halni, szerintem emiatt pótolni sem kell. A fiam gyönyörűen szopizott a menzesz idején is, sőt, most is, pedig a kistesója már a pocimban van. Nyugalom! Türelem!
2014. jún. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az en fiam is így volt, mikor először megjött (nekem akkor csökkent a tej mennyisége is). 2-3 nap alatt elmúlt, es a baba is szívesebben evett. Mikor másodszor megjött, akkor mar enyhébb volt az egész (a tej csökkenése, es hogy nem akart enni).

Most meg mar semmi :)


Nem kell elapasztani, nyugodj meg :)

2014. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!