Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers vagy libero?

Pampers vagy libero?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 15:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Sok ismerősüknek a pampers vált be, nekünk a libero. A pampers premium careból például állandóan kifolyt a pisi, kaki. Egyébként azt mondják, hogy általában a husisabb babáknak válik be a pampers, a vékonyanak a libero. A fiam nagyon kis gizda baba volt és most is az, így lehet, hogy tényleg ezért jött be jobban a libero. Mondjuk a mi nagy kedvencünk most már a dm-es babylove pelenka. Azt nagyon jól eltalálták szerintem. Nem túl vastag, de jól bírja a strapát.
2014. jún. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Mi pampers-thasznalunk, meg vagyunk vele elegedve.
2014. jún. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
én Pampers Premium Care-t használok, ehhez képest a Libero anyaga krepp-papír...
2014. jún. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak a liberotól piros a feneke- nem bírja- csak a pamperst.
2014. jún. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
55%
Nekem a libero vàlt be a màsikból mindig kifolyt a pisi, sokkal többet hasznàltunk belõle ès valahogy nagy feneke van tõle?kellemetlen öltöztetni.
2014. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Pampers-t használunk, de az éjjelt nem bírja végig ez sem, sokszor átpisili. De ettől mind gagyibb volt, pedig jó pár fajtát kipróbáltunk.
2014. jún. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Pamperst használunk majdnem 2 éve és tökéletesen bevált. Először a fehéret, amióta mászik azóta a zöldet. Egyébként a lányunk kifejezetten vékony. 1 évesen 8 kiló volt. Az unokatesója sokkal ducibb és nekik is jó a Pampers.
2014. jún. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt használom, éjszakára Liberot, mert az a helyén marad és megtartja a légzésfigyelőt, nappal Pamperst, mert jobb a nedvszívása és nincs pisiszaga. Míg nagyon vékonyka volt a lányom csak a Libero volt jó, mert a Pampers nagy volt combban. Most már mindkettő jó, hogy kicsit husisabb.
2014. jún. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Látom nektek is inkább a Pampers vált be. Hát nekünk is! A libero kemény és büdös :-/
2014. jún. 15. 17:54
 10/24 anonim ***** válasza:
libero
2014. jún. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!