Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legolcsóbb pelenka...

Melyik a legolcsóbb pelenka webáruház, ahol libero, pampers stb. pelus is van?

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha olcsó pelust akarsz akkor ne pamperst akarj.

A Dm-be ha kiváltasz egy 25%-os kupont akkor a Libero olyan olcsó mint a Tescos pelus. Amúgy a Tescos pelus is jó. Hasonló árban van még az Aldis pelenka, nekünk az is jó volt.

2014. jan. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Penny, lidl mostanában ezeket használjuk teljesen jók.
2014. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Aldis, Lidls nem jött be. DM Rossmann pelusokat használtunk, de amióta jön-megy a picur, ezek sem jók... :( Elmozdul, meg újabban a belső vékony gumiszalag vagy minek mondják, elszakad és félre megy minden. Ezért gondolkodom mási fajtákban, csak hát helyben horror áron vannak és csak pelusért elautózni nem egy gazdaságos dolog, így gondoltam, hogy a netről rendelek, csak nem tudom melyik a jobb webáruház.
2014. jan. 8. 20:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért nem jött be a lidl-s megkérdezhetem?

Csak mert mi már akkor fedeztük fel, vagy itt olvastam dícsérték, hogy végül bepróbáltuk és már szaladt a fiam és semmi nem folyott sehová, éjszakára is szupi.

Amúgy van egy Újpesten a metróhoz közel én ott vettem gazdaságos pelenkát. Jó árban volt semmi bajom nem volt vele, meglepő módon bírt mindent, de nagyon vastag volt, így nekem az nem tetszett, de azért elhasználtuk a 100db-ot. Ez nem fehérített volt, semmi mintája nem volt, de célnak tökéletes, csak a vastagság miatt volt, hogy n em volt jó a body mérete, pedig másik pelenkával teljesen jó volt még.

www.pelenka.com ezt ajánlom, mi voltunk itt és a gazdaságosat vettük.

De a pennyi, lidl jobb szerintem.

2014. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lidls-et egyszer próbáltuk, de nálunk nem vált be. Picurkánk állandóan rángatta, olyan volt, mintha kényelmetlen lett volna neki. Túl vastag volt nekünk, főleg ha már bele is pisilt. Rossmannost használtunk mostanáig. De a tépőzárasat szinte lehetetlen ráadni. Most kipróbálás alatt van a Libero bugyis pelus. Ez bejött eddig, picur engedi ráadni. Nekem dől és szépen emeli egyik majd másik lábát, így minden "harc" nélkül fel lehet adni rá. :D és úgy látom, hogy kényelmes neki, nem rángatja magán stb... Csak sajna nagyon húzos az ára :S
2014. jan. 10. 20:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Libro.hu-ról rendelek első perctől, szerintem jó áron van 2 havi adagot ingyen szállítanak, nézd meg ott.
2014. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!