Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkából vegyek fiú...

Milyen pelenkából vegyek fiú újszülöttnek? Libero és Pampers amilyet vennék, esetleg más márka? Azon is gondolkoztam h. kezdésnek valami olcsóbbat vennék, de nem tudom milyet.

Figyelt kérdés
2013. dec. 10. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
3 hetes a kisfiam. Mi Pampers Premium Care-t vettünk (1-es méret),és még ezt használjuk most is. Teljesen jó, soha semmi nem szivárgott, nem üti ki semmi. Tökéletesen meg vagyunk elégedve vele. Neten és drogériában 4000-4500 között mozgott az ára, de a Sparban találtunk 3700.- körüli áron (egy csomag 78db). Van ennél olcsóbb is, biztosan. De mi nem bántuk meg a választást, a minőségével elégedettek vagyunk és szerintem maradunk is ennél.
2013. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eleinte ne vegyél gagyisat. Én sima 1 pamperst vettem, ez valamivel olcsóbb mint a premium care.
2013. dec. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elején még inkább Pamperst vagy Liberot vegyél, mi mindkettőt használtuk, mindkettő nagyon bevált. A későbbiekben át tudsz térni olcsóbb fajtára (a DM-ben elég jót lehet kapni). Arra érdemes odafigyelni, hogy ha nagy a rokonságod vagy baráti köröd, valószínű, hogy sok pelenkát fogsz kapni, és ha a baba "nagy" súllyal születik, van rá esély, hogy a nyakadon marad. (mi így jártunk, 3550-el született a kisfiam, de túl sok volt a 2-5 kg-os pelus, a végén már szorította, nem tudtam ráadni) Tehát ha van rá esély, hogy 3 kg feletti lesz a babád, érdemesebb már a 2-es méretet (3-6 kg-ost) vásárolnod.
2013. dec. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, egyetértek a 3-as válaszolóval. Egy csomag újszülött pelenka doszt elég egyszerre. Mondjuk egy 24 db-os. Azt beviszed a kórházba, és amíg bent vagytok, apuka vagy valaki rokon beszerzi a többit, ha kell még később is belőle. Az én 4 kg-os lányomnak utána rögtön a 2-es méretet vettük. :)
2013. dec. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a Pamperst használjuk az legeleje óta, anyámtól kaptunk egy csomag Liberot, és nekem egyáltalán nem vált be. Elhasználtuk végül, de volt hogy sokszor kifolyt a pisi. Az anyaga merev és egy kicsit kemény.
2013. dec. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én is a Pampers Premium Care-en gondolkodtam, mert az első gyerekünknél azt használtuk, de ő lány. Akkor ahogy a válaszaitokat olvasom, ez nem az a fajta pelenka, ami a fiúknál nem válik be.

Köszi a válaszokat mindenkinek!

2013. dec. 11. 11:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Mosható pelenkát. Sokkal egészségesebb a fiúknak, mint az eldobható.
2014. ápr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!