Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5 honapos babam atlag 2...

7,5 honapos babam atlag 2 orat bir ebren. Baj ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Nappal 2 ora ebrenlet utan atlag 1 orat alszik. Igy 3/4x alszik meg. Ugy tudom a babak ebben a korban de+du 1x alszanak mar csak.
2014. jún. 16. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem 8 hónapos a babám ő is ugyanúgy2 órát bír ébren lenni. Aztán délelött alszik egyszerre 2 órát és délután is. Van mikor vacsi elött is sokat alszik de akkor kb 1 órát szokott.

Nem baj ha ilyen kevés ideig van csak fent mivel sokat mozog így elfárad hamarabb..

2014. jún. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11 hósan még 2-3x alszik a lányom. Reggel ha felkel fél 7kor fé9 kor még alszik egyet :) nincs semmi baj, nyugi
2014. jún. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 13 hónapos és ő átlagban 2,5- 3 órát bír fent lenni (éjszaka 11-12 órát alszik egyhuzamban, nappal meg 2x2 órát). Nagyon szépen fejlődik, soha nem volt beteg, a gyerekorvos is mintababának hívja. Ha jól fejlődik, nem kell aggódni, lehet később is jó alvó marad, ez genetika, valakinek több alvásra van igénye, valakinek kevesebbre.
2014. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7 hónapos fiam is 2órát bír fent lenni, utánna már nyügös.
2014. jún. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mar meg is nyugodtam, koszi!
2014. jún. 16. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!