Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos baba mellett mindig...

3 hónapos baba mellett mindig ott kell lenni szórakoztatni, ha ébren van?

Figyelt kérdés
Szörnyű anya vagyok, ha csak úgy leteszem, hogy játsszon a játékaival? Az ágya felett van forgó, színes a fejvédő is az ágyban, szeret a rajta levő macikhoz gügyögni. Mindig ott kellene lennem mellette ilyenkor? Vagy csinálhatom a házimunkát is? Sokszor van kedved vele gügyögni, de néha nincs, ilyenkor vegyek erőt magamon? Nem leszek ettől rossz anya, ha így ott hagyom az ágyban? Néha lelkifurdalásom van miatta. Kb. napi 30 -40 percről van szó összesen, kb.20-20 perc délelőtt és délután.
2014. jan. 21. 08:16
 1/6 A kérdező kommentje:
* kedved = kedvem
2014. jan. 21. 08:17
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Miért lennél ettől rossz anya?!Ha elvan magának a kiságyba,akkor az jó dolog,mert csinálhatod a házimunkát,így nem lesz elkapatva.Ha nagyon megszokja,hogy mindig ott vagy vele,akkor nem tudsz majd tőle csinálni semmit egy idő után,mert mindig igényelni fogja a társaságod.Én így jártam pont.Sajnáltam egyedül hagyni a kisfiam, hiába elvolt a kiságyba, most meg már ha mosogatok is ott ül a földön és fogja a lábamat.Úgyhogy ha még egyszer kezdhetném akkor biztos hagynám magának ellenni a kiságyba.
2014. jan. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetertek az elozo hozzaszoloval teljesen. Ha jol elvan akkor ahgyjad. Ha unja magat hangot ad neki. :-). Meg meg csinalod a dolfod meg ilyenek addig tok jo mig elvan. Nekem nagyon keces ilyen idom volt. De mihelyst elvolt egyedul hagytam is. Ettol nem leszel rossz anya vegkepp. Nem kell non-stop felette allni es orizni. Azzal valoban csak elkapatod.

Ha sirna es teged akarna es le se bagoznad akkor mondanam azt h hat igene z eleg kegyetlenseg a reszedrol h nem megy oda es nem foglalkozol vele.

2014. jan. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Neki is szüksége van magányra, magánéletre. Hogy tanulna meg egyedül játszani, ha soha nem hagyod békén? Nekem is 3 hónapos a babám, édesen nézegeti a kezeit, a felfüggesztett játékát. Ha elunja "szól", ilyenkor beültetem a kisszékébe, kijön velem a konyhába, elnézegeti hogy mit csinálok, beszélek hozzá, pelenkázáskor, ruhacserénél (napi többször), büfi után bohóckodunk ...stb. A nagytesó 15 hónapos, túl sok időt nem hagy az enyelgésre a picivel. Imádom mindkettőt.
2014. jan. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell álló nap szórakoztatni. Örülj, ha magában is el tud lenni és csináld a dolgod. Ha állandóan szórakoztatod, csak elkapatod és ez később nagyon vissza fog ütni.
2014. jan. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
napközben a fiam szinte majdnem egész nap a játszószőnyegen püföli a lelógó játékokat, kiabál nekik, mosolyog, csak akkor nincs ott ha eszik vagy tisztába teszem. ha már unja elkezd nyafogni. negyed óránként azért meg szoktam itatni mert elég szomjas szokott lenni a nagy kapálózásban. van hogy el is alszik játék közben. akkor én is le tudok dőlni. fürdés előtt még szoktunk egy nagyot játszani, de napközben is szoktam szórakoztatni ha épp nincs dolgom
2014. jan. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!