Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónap körüli babátok hogy...

7 hónap körüli babátok hogy alszik éjszaka?

Figyelt kérdés

A mi picink eddig nagyon jól aludt, nem kelt fel,de kb két hete elég sűrűn felkel. olyankor csak úgy alszik vissza, ha elringatjuk. De van amikor kb két órát is ébren tölt. Mitől lehet?

A foga nem jön, vagyis nem látszik, és nem nyűgös napközben sem. Enni eszik eleget, vacsira kap 200gramm főzeléket és még utána szopik is.

Lehet valami fejlődési ugrás?

Olyan 2,5 hete kezdett el mászni, önállóan üli és kapaszkodva állni és úgy egy pár lépést tenni. Lehet ez miatt?


2010. jan. 3. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Pont ezt a kérdést akartam feltenni én is. Fiam 6 hónapos és még mindig minimum 2x felébred és olyankor eszik is, de van, hogy többször megébred, akkor csak cicikén hajlandó elaludni. És nálunk is van, hogy 2 órát simán ébren van... Nappal próbálom tovább ébren tartani, enni is jól eszik (szerintem).. Már eléggé kivagyok az éjszakák miatt. Bocs az offért, várom a tanácsokat én is
2010. jan. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hello, a fiúnk nagyon jól aludt 6 hónapos koráig, aztán egyik napról a másikra "elromlott". A tünetek ugyanazok, mint nálatok. 4x-5x is felkelt éjszakánként, és csak úgy aludt el, ha melléfeküdtem, vagy elringattam. Ez ment 3-4 hétig, majd este 2x etettem és kezdett megoldódni minden. 8-fél9 körül eszik jó éjt papit, utána fürdetünk, majd tápszert, amibe belealszik, és reggelig nyugi van. Igaz még 2x nyüszörög éjszakánként, de nem kel fel csak kis simi kell neki vagy cumi. Remélem idővel erről is leszokik.
2010. jan. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!