Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz véleménnyel lennétek...

Rossz véleménnyel lennétek egy olyan anyáról, aki olyan előkét ad a gyerekére, ami már bűzlik a rászáradt, megromlott ételmaradékoktól?

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez még kérdés? Természetesen NAGYON rossz véleménnyel lennék róla. Szóvá is tenném, akárki is az.
2014. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2014. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Az, hogy foltos marad a ruha 800.mosasra, az meg megertheto. De, hogy sajat 'laban' setal el...haaat .. Egy gyamhivatalt megerne a dolog.
2014. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon! Ez undorító,igénytelenség. Egyen az igy aki rá akarja tenni a gyerekére!
2014. jún. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Felháborító! Ha ebben ennyire nemtörődöm igénytelen akkor másban is?!
2014. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A gyámhivatalnak ez azért biztos túl pitiáner ügy.
2014. jún. 17. 21:32
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
hát,ha bűzlik,akkor igen,de olyan már nálunk is előfordult,h raszaradt vmi és esetleg másnap még azt kapta mosás előtt,nem a tisztat..
2014. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17%
Simán agyonverném....Nem csak mert szagzik és mert piszkos, hanem mert a gyerekre nézve esetleges cseppecskét fertőzésveszélyes is. Ennyi erővel a gyerek ehet a kutyatálból is (nem lakásban tartott "elkényeztetett" kutyákra célzok)
2014. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Volt rá példa hogy délben egy nagyon picit leette az előkét, tényleg csak 1-2 csepp és uzsikor is azt adtam rá, de ahogy te leírod, ilyen soha nem fordult elő. Az esetek többségében mindig tisztát adtam fel rá, én sem húzom fel másnap a leevett pólómat, vagy koszos-büdös ruhámat. A gyerekre sem adnék semmi olyasmit ami koszos-mocskos-ételmaradékos.
2014. jún. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnám rá. Mondjuk az sem mindegy, hogy ez egy egyszeri véletlen dolog (hirtelen nem volt más kéznél) vagy ismétlődő folyamat. Ha folyton olyan és hozzátartozó vagyok, akkor először is megkérdezném tudok-e valamiben segíteni. Szóval először a helyzetet mérném fel, ha tudok segítek, nem pedig a neten osztom az észt és hergelem ellene a közeget.
2014. jún. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!