Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz véleménnyel lennétek...

Rossz véleménnyel lennétek egy olyan anyáról, aki olyan előkét ad a gyerekére, ami már bűzlik a rászáradt, megromlott ételmaradékoktól?

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 21:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elég udoritó és szóvá is tenném. Én még ilyet nem láttam, de olyat már igen, hogy a kistakaró volt holt retek a gyereken, én azt is szóvá tettem.
2014. jún. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Cseppet sem higiénikus, nem is szép látvány.

Fujj.


Egyébként ha valaki nem szereti a pamut előkét már lemosható teflonos bevonatú vagy műanyag előkét is lehet kapni (pl. ikea), amit ugyanúgy el lehet mosni, mint a tányéralátétet pl- az meg már igazán nem nagy dolog.

Én is sokkal jobban kedveltem azokat a nyakba tehető kis "tálcás" műanyag előkéket, amiket folyó víznél le lehetett mosni, ha nagyon piszkos ételmaradékos lett, akkor meg mosogatószerrel, folyékony mosószerrel és máris tökéletesen tiszta lett.


Az igénytelenségre nincs kifogás és ez NEM pénzkérdés, hanem hozzáállásé.

Nagyon nem lenne szimpatikus. A gyomrom is felfordul a gondolatra, hogy BÜDÖS textil mellett kellene ennem- méghogy egy gyereknek...

2014. jún. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen,rossz véleménnyel lennék
2014. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!