Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is kínszenvedés felöltö...

Nektek is kínszenvedés felöltöztetni/átpelenkázni 1 éves babátokat? Van valami bevált trükkötök?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt egyszerűen lefoglaltam valami csörgős zacskóval, játékkal, és addig gyorsan átöltöztettem, átpelusoztam. De mostmár nem tudok ilyet csinálni, mert menekül, villámgyorsan elmászik, én meg kergetem, jól nézhetünk ki :)
2014. jún. 18. 08:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
11 hós a 2. kislányom és nála sem válik be semmi. :) Néha hagyom felülni/térdelni és úgy pelenkázom be, félig négykézláb. :) Ha járni kezd, akkor majd állva, a nővérét is úgy pelusoztam nagyobb korában. A kakis pelusnál néha sikerült lefekteti, néha lezuhanyoztattam inkább. :)
2014. jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!