Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is kínszenvedés felöltö...

Nektek is kínszenvedés felöltöztetni/átpelenkázni 1 éves babátokat? Van valami bevált trükkötök?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt egyszerűen lefoglaltam valami csörgős zacskóval, játékkal, és addig gyorsan átöltöztettem, átpelusoztam. De mostmár nem tudok ilyet csinálni, mert menekül, villámgyorsan elmászik, én meg kergetem, jól nézhetünk ki :)
2014. jún. 18. 08:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A lanyomat elbolonditom a ruhadarabokkal, mit hova, beszelek hozza es mutogatom neki mi micsoda, elszorakozunk kozben. Nem mondom neki is vannak hisztik de altalaban dicserem h milyen csini lesz, milyen gyonyoru ruhacskat veszunk fel. :-). Igy megmarad.
2014. jún. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
énekletem, versektet mondtam közben, lenyűgözte és közben szépen öltöztettem- olyan jó volt, arany idők!
2014. jún. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*énekeltem, verseket -(jaj,kapkodás, most már nincs semmire idő:)
2014. jún. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1 évesen még semmi gond nem volt, most 2 évesen is megoldom (azért még én vagyok az erősebb és gyorsabb), de egy 2 évest elkapni, na az már kihívás.
2014. jún. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nem hiperaktív a lányom, de egész nap jön megy, mint akit reggel felhúznak... nem érdekli sem a mondóka, sem az éneklés, sem a ruha, csak menne a dolgára ..

ezek szerint később még rosszabb lesz a helyzet :)

2014. jún. 18. 08:36
 6/11 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van. öltöztetés és pelusozás végig ordít, nyavalyog, menekül...na akkor huncutul mosolyog, hogy elszökött anyától... de én is próbáltam már mindent. lekötni játékkal beszéddel, énekkel, mondom neki mit csinálok, de semmi....most 11 hónapos, valamikor 7 hónpos korában vette ezt fel és nagyon ritka, hogy nyugiba marad...
2014. jún. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is feltehettem volna ezt a kérdést :) Az én lányom is 1 éves és kábé 1-2 hete elkezdte, hogy rugdos pelenkázás, öltöztetés közben...olyan ereje van, hogy nem birok el vele :D Van, hogy pelenkázás közben issza a tejét, vagy valami extra dolgot foghat közbe, mondjuk amivel amúgy nem játszhatna. Nagyon nehéz... az öltöztetést meg végig üvölti.
2014. jún. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,vagy énekelek neki, van amikor hatásos :) Próbáld meg!
2014. jún. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Fiam kb 11 hósan kezdte ezt, most 17 hós és még mindig ilyen.

Most nekünk az jön be, h végigkérdezgetem, hol van a szeme, hol van a szája, ő meg mutogatja.

De ez is 2 napja.

Előtte már semmi nem kötötte le amit adtam neki. :S

Ilyenkor a bugyipelenkát szokták javasolni.

2014. jún. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én 13 hónaposom is nemrég kezdte. Ha nem sikerülnek a praktikáim (ének, vers, játékok stb) akkor állva öltöztetem/pelenkázom. Ilyenkore egyszerűen nem akar lefeküdni és nyugton maradni, ha kényszeríteném abból csak balhé lenne. Inkább állva csinálom és így mindkettőnknek élmény az öltözködés.
2014. jún. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!