Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vadhús lehet az a kinövés a...

Vadhús lehet az a kinövés a gátsebem mellett?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom,hogy mi lehet az ott és el fog múlni??Másoknak is volt ilyen?
2010. jan. 3. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van. Olyan, mint egy kis csomó, vagy dudor. Nem múlt el még, pedig 10 hónapja szültem. Valószínű, hogy ahogy össze lett varrva összehúzódott a hús is.
2010. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen olyan,de fáj is!Neked mit mondott rá a dokid?Mert én két hét múlva megyek hozzá(akkor telik le a 6 hét)
2010. jan. 3. 16:04
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is van,de nem fáj.mutasd meg dokinak
2010. jan. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt az én orvosom krémet ajánlott, amit vény nélkül kapsz a patikábana, neve fekete nadálytő a Naturland terméke
2010. jan. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt,elmult,6hetes kontrollon leecsetelte! ennyi,nem kell aggodni azt mondta.. :)
2010. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt. Az alakjától függ, hogy mit lehet vele csinálni: ennek megfelelően:

-ecsetelésre járni naponta, hogy leessen

-elkötni egy szállal (szintén leesik

-levágni (akkor újabb seb varrattal)

-megvárni míg a "rendeltetés szerű használat" során leesik


Én az útólsóval próbálkoztam, nyolc hónap után feladtam, mert fájtak az együttlétek. Doki mondta, hogy akkor megvizsgálja, és eldöntjük melyik verzió legyen. Igen ám, de vizsgálat közben félig leszakadt, ekkor a doki rántott rajta egyet, és készen is volt. 1000 bocsánatot kért,azt mondta, félig leszakadva így volt a legegyszerűbb.

Visszanézve sajnálom, hogy akkor annyit vártam, kár ezzel szenvedni, ha zavaró, le kell vetetni, szerintem.

Mihamarabbi gyógyulást Neked!

2010. jan. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van, csak eleinte fájt, majd összébb ment, s azóta nem fáj. Meg lehetne műteni, de nem zavarja egyikőnket sem
2010. jan. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22:06-os vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy 18 hónapja szültem.
2010. jan. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!