Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy dolgozzam fel kisfiam...

Hogy dolgozzam fel kisfiam halálát?

Figyelt kérdés
Meghalt a 7hónapos kisfiam!Egyelőre nem tudom hogyan dolgozzam fel.... Közben kisbabát várok,félek,hogy valami baja lesz a sok sírástól. Próbálok miatta erős lenni és nem kiborulni,nem sírni,de ez nagyon nehéz. Van valaki aki átment hasonlón,tudna nekem segíteni?
2014. jún. 19. 12:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Jesszus Mária! 7 hónapos kisfiú anyukája vagyok, és most veled sírok! :( Ennél borzalmasabb tragédiát elképzelni sem tudok, őszinte részvétem! :( Fogalmam nincs, hogyan dolgoznám fel. Van, akinek segít, ha beszélhet róla. Ha szeretnéd megosztani velünk, mi történt, szívesen hallgatunk! :( Sok-sok erőt küldünk!
2014. jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Úristen fogad öszinte részvétemet. Mitörtént. Igazságtalan az élet :( én felkeresnék egy egy orvost. :( :(
2014. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sajnalom.Oszinte reszvetem.Egy gyermek halalat sohasem konnyu feldolgozni.Sajnos senki nem tud neked segiteni.Ez egy olyan dolog amikor barki barmit mond semmit nem szamit,mert nagyon nehez.Szerintem keress fel egy pszihologust jot fog tenni neked hogy lesz valaki akinek mindent elmondhatsz es segit neked hogy feltudd dolgozni.ok tudjak a legjobban ilyenkor mit kell tenni.tenyleg nagyon sajnalom ami veled tortent.de mi lett a picivel?beteg volt?
2014. jún. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem...próbáljon meg erőt adni a baba a pocakodban.Érte,miatta talpra kell állnod!Talán felkereshetnél egy papot is és beszélgethetnél vele.Hátha adna egy kis vigaszt.
2014. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Van egy oldal. www.angyalokszülei.hu Ott többet tudnak segíteni szerintem. Nem tudok mást írni neked. Erre nincsenek szavak.
2014. jún. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem, nagyon sajnálom ami történt. Az én babám is 7 hónapos múlott, bele sem merek gondolni ha valami baj történne vele.

Mi történt? Ha gondolod írhatsz nekem, szívesen beszélgetek veled :)

2014. jún. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd részvétem.

Sajnos csak az idő tudja majd enyhíteni a fájdalmad.

Írd ki magadból, az segít.

2014. jún. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm,kedvesek vagytok!! Sajnos csak fél évesen derült ki róla,hogy egy nagyon súlyos veleszületett immunhiányos betegsége volt. Úgy jött mint a villámcsapás. Semmi előzménye nem volt,jól fejlődő,energikus,erős,okos baba volt. Felborult az életünk,3hét az intenzív osztályon,és nem javult az állapota. Majd itthagyott minket... Pokollá változott az életünk. Nagyon várt első baba volt,nagyon szerettük....

Az angyalok szülei oldalra leírtam a tragédiát,mert úgy éreztem ha kiírom magamból,akkor segít. Pszichiáterhez is járok,de ha vele beszélgetek akkor annyi sebet szakít fel,hogy zokogok.Néha úgy gondolom,hogy jobb egy picit,aztán megint rosszabb. Hullámzik a fájdalom. A pici a hasamban sok erőt ad,de lehet,hogy még így is ártok neki azzal ha sírok. Csak neki ne legyen baja. Próbálom mindíg elmondani neki mennyire szeretem,csak anya kicsit szomorú a testvérkéje miatt. Hál Istennek biztos nem sokan mennek át ilyen szörnyűségen,de ha valaki élt meg ilyen élethelyzetet szívesen meghallgatnám...

belinkelem az oldalt a pici tragédiájáról

[link]

2014. jún. 19. 13:26
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam a történeted és most sírok. Őszinte részvétem. Sajnos semmi okosat nem tudok mondani, próbálj meg a benned növekvő kis életre gondolni.
2014. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
elolvastam :( őszinte részvétem :(
2014. jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!