Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék? 13,5 hónapos a...

Xtina22 kérdése:

Mit tehetnék? 13,5 hónapos a kisfiam 2 napja teljesen felborult a napirendje!

Figyelt kérdés
Már totál nem tudom mit tegyek? Nem tudja magát ki aludni egész nap hisztis semmi nem jó neki! Tegnap 8-9ig elaludt utána fél 1ig fent volt éjjel! Másnál is előfordult hogy ilyen idősen felborult a napi rendje? Vagy másnak is ilyen nyűgös a babája? Alig tudom valamivel lefoglalni csak kint a levegőn van el de így semmit nem tudok csinálni tőle! Attól is félek hogy hiperaktív mert egy pár percre köti le bármilyen játék vagy tárgy csak jön megy! Vagy ennyi idősen még nem lehet megállapítani? Más baba is ilyen?
2014. jún. 12. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Igaz nekem csak 5 hónapos a babám, de nálunk is megborult minden. Most éppen bealudt, pedig nemsokára fürdenie kellene. Nem is merek belegondolni, hogy mikor lesz este ebből alvás. (persze ha lesz, mert a múlt éjjel is inkább nyüglődés volt) Remélem már nem sokáig lesz ilyen dög meleg.
2014. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor hasonló helyzetben vagyunk. Lehet h tényleg a meleg miatt csinálja ezt meg felénk /Debrecen/ jön hideg front és azt érzi. Amúgy is front érzékeny de ennyire még nem borult fel a nap! Nekem is most aludt egy fél órát 6 kor kelt 19:30 szokott lenni a pancsi kaja alvás h mikor lesz megint alvás azt nem tudom én sem. Szerintem megint olyan 10-11-12 óra fele! :(
2014. jún. 12. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozok. 8,5 hós, és a napirendnek annyi. Plusz az este sem zökkenőmentes, mármint a fektetés.
2014. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most is nehezen aludt el csak úgy h sétaltam vele! Mi van most a babóinkkal? :/ :(
2014. jún. 12. 22:44
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok! Az én kislányom is 10-kor volt hajlandó elaludni, utána még 1x felébredt. Én nem is tudom, hogy mi lehet, de remélem nem tart sokáig.

3 hetess kora óta átalussza az éjjeleket. Utoljára ilyen "rossz" akkor volt, mikor újszülött volt :-(

2014. jún. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem azóta se változott semmit sőt!!! Ma 3 órakkor fel kelt és lázas volt 38,1 nyűgös nem akar enni inni sír alszik sokszor keveset nyáladzik valószínű a foga lehet meg a front is! :/ Nektek javult a helyzet kedves válaszolók?
2014. jún. 13. 14:30
 7/7 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok. Szerencsére igen. Tegnap este 9-kor elaludt a babám és reggel 7-ig aludt. Ma is egész jól elvan, igaz tök más időpontokban alszik el.


Nem tudom, hogy nálatok mi lehet a gond, ha szegénykének még láza is volt.

2014. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!