Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7-8 hónapos babának melyik...

7-8 hónapos babának melyik hordozót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


Nyaralni megyünk, és szeretnék venni, mert sokat fogunk túrázni, ahová nem lehet babkocsival menni.



2014. jún. 19. 22:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik, meg hogy nem kell kötözgetni, az mégis csak idő, mire rájönnék a praktikára. Sajnálom, hogy nem tudom megpróbálni. Valakitől azt hallottam, hogy nem mindegy, hogy milyen testalkatú az anyuka, valamelyik fajta inkább a vékonyabbaknak kényelmes. Én az erősebb testalkatúak táborát képviselem, nem tudom, hogy nekem is kényelmes lenne is, bár akkor az apukák se tudnák felvenni.
2014. jún. 19. 23:14
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem érdekes, az én lányom már úgy sem újszülött 8.5 hónapos lesz amikor megyünk nyaralni
2014. jún. 19. 23:16
 13/14 anonim ***** válasza:
én is erős testalkatú vagyok, kényelmes így is :) de tényleg eszköz függő :)
2014. jún. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekünk a fenti "kombinációja" van, egy Gremese csatos hordozónk, imádjuk. A lányom 8 hónapos kora óta használjuk, megvártuk, hogy tudjon önállóan ülni, csak azután tettük bele. Roppant kényelmes, mi is visszük a nyaralásra. AA mei-tairól is jókat írnak, csak én nem szeretek kötözgetni :)
2014. jún. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!