Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit iszik 8-9 hónapos babátok?...

Mit iszik 8-9 hónapos babátok? Kislányom szinte egyáltalán nem fogadja el a vizet. Mit adjak neki?

Figyelt kérdés

2 hónapja kezdtük el a hozzátáplálást, azóta küzdünk. Szépen eszik gyümölcsöt és főzeléket is, utána pár korty és többet nem iszik. Egész nap ha elfogy 50 ml, lehet hogy még annyi se.

Védőnő szerint folytassam tovább így, el fogja fogadni. Én szívem szerint kipróbálnék valamilyen teát, hátha .....


2014. jún. 20. 14:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%-os gyümölcslé(Rossman márka) hígítva vagy Kecskeméti instant tea. Enyém sem itta meg a vizet egyáltalán,de mára már ha azt adok neki elfogadja gondolom a változatosság kedvéért :) 9,5hónapos fiú anyukája
2014. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

A Pickwick-nek vagy egy gyerekteája. Sajnos most ne tudom, hogy az mikortól adható. Viszont az ízesítés nélkül is nagyon finom ízű. Előbb azt próbálnám, mint a cukros italokat.

A kisfiam is ezt itta nagyon sokáig, aztán egyszer csak átállt a vízre. Ma már semmit nem iszik meg, csak a vizet.

2014. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Az igaz hogy egészségesebb a filteres tea,de a 100%-os levekkel mi a probléma?
2014. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
19%
a főzelék amúgy nagyon nem egészséges...
2014. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
??? Miért nem egészséges a főzelék?
2014. jún. 20. 14:49
 6/23 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, feladom a próbálkozást és adok neki mást is vízen kívül. Kipróbáljuk a hígított gyümölcslevet és a teát is. Egyiket majd csak elfogadja.
2014. jún. 20. 14:50
 7/23 anonim ***** válasza:
A habarás miatt.
2014. jún. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Aha. Neki nem habarással készítem. Ha pontosan akarok fogalmazni, akkor zöldségpürét eszik krumplival vagy rizzsel és hússal.
2014. jún. 20. 14:54
 9/23 anonim ***** válasza:

Gyümölcslétől meg enni nem fog, mert nem lesz éhes a sok cukor miatt.


Vegyél centrifugát, gyümit és otthon préseld neki, az legalább egészséges is.


A főzeléket meg nem kell habarni, tudod, főtt krumplival sűrítünk - ezt a habarós válaszadónak.

2014. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szentkirályinak és a kecskemétinek is van gyümölcs leve. Van amelyikben van víz, van amelyik 100% gyümölcs. Van közte, amihez nem adnak cukrot, azt nézni szoktam, azt hígítom neki vízzel. Most olyan 70 víz 30 gyümölcsnél tartunk. 7 hónapos egy 200ml üveg 3 napig elég hűtőben eláll. (felbontás napja után következő két nap 48 óra van rajta) Egyáltalán nem akarja inni a vizet, de azért azt is próbálom egy-egy korty és kiköpi. Gondoltam egy kis gyümölcspépet is fel lehet vízzel önteni, amit én csinálok, de azt még nem próbáltam, de gondoltam ötletnek megírom. Sok sikert az itatáshoz :D
2014. jún. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!