Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes Gremese babahordozót...

Érdemes Gremese babahordozót venni? Volt akinek nem vált be?

Figyelt kérdés
Itt azt írják, hogy 100 %-os pénzvisszafizetési garancia van rá 30 napon belül. [link]

2014. jún. 20. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:

mit szeretnél? mei-tai, rugalmas vagy csatos?

nekem csatos volt. jó-jó, de van sokkal jobb (nem sokkal többért) :)

2014. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekünk csatos gremesénk van, nagyon szeretjük, praktikus és nagyon hasznos hordozóeszköz, vásárolni sokkal jobban szeretek vele, mint babakocsival.
2014. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A csatost szeretném, mert nem akarok kötözgetni. Igazából azért esett a választásom erre, mert ha a babámnak vagy nekem nem tetszik visszaadják a pénzemet.Fórumokat olvasgattam és ezt többen javasolták, de gondoltam itt is megkérdezem. Melyik az amit ajánlanál első válaszoló?
2014. jún. 20. 21:32
 4/7 Julie S ***** válasza:
Nekunk is Gremese csatosunk van. Szeretjuk, kenyelmes.
2014. jún. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én ha újrakezdhetném, varratnék egy állítható terpeszűt :) pl. Lujzus vagy Enidoo. a Gremesét, Liliputit, többi "gyárit" előbb-utóbb kinövi. a lányom 11 hónapos, a Gremese kicsi neki, nem ér térdhajlatig az anyag.. :/
2014. jún. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Megkérdezhetném, hogy hány cm és kg a lánykád?
2014. jún. 21. 00:01
 7/7 anonim ***** válasza:
75 cm, majdnem 10 kiló. neki még csak 1-1 centi hiányzik, hogy végigérjen. de pl. barátnőm felpróbálta az 1 éves kisfiával, neki még 5-5 cm kellett volna, az rengeteg..
2014. jún. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!