Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szőke anyukák, barna apukák...

Szőke anyukák, barna apukák (vagy bármilyen más kombináció ), milyen szine van kisbaba hajának és igaz hogy idövel változik? Nekem fekete, páromnak világos barna haja van .

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 20:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Apa sötét barna, én sötét szőke,(világos barna?), a Kicsi meg egyre szőkébb. Apja kicsinek tejföl volt, én szőke. 14 hós
2010. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Anya szőke:), apa barna, kölök barna. fekete lobonccal született, szép sötétbarna lett mostanra (13hós) és úgy nő neki, mintha egész nap húznám... eddig 5* volt tüsire megnyírva, legutóbb 2,5 hónappal ezelőtt, de már megint kezd belelógni a fülébe a haja, és hiába volt ennyiszer megnyírva, még mindig visítás van sajna a hajvágás közben!

Mikor szülsz? Majd írd meg milyen színű lett a mazsola hajacskája! :)

Minden jót!

2010. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

szia,

nálunk így néz ki: párom világosbarna hajú,én vörösesbarna és a kisfiunk tejfölszőke!

egyelöre.de idövel biztos változik majd.

2010. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Férjem és én sötétbarnák vagyunk 3 fiunk szöke.13,10 és 2 éves, kicsit sötétedett már a hajuk,kivéve a kicsit.
2010. jan. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
jan.15-re vagyok kiirva . (jaaaj!!!,most ijedtem meg )
2010. jan. 3. 22:35
 16/17 anonim ***** válasza:

Nyugi! Minden oké lesz!!!!


Várjuk majd a híreket! :)

Könnyű szülést!

2010. jan. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Apa középbarna, én sötétbarna (amilyet sokan feketének mondanak), a kisfiunk most 1 évesen szőke, de sötétbarna hajjal született.

Én is jan. 15-re voltam kiírva tavaly a kisfiammal. Végül 1 napot ráhúzott.

Könnyű szülést!

2010. jan. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!