Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A spanyol polgárháború magyar...

A spanyol polgárháború magyar résztvevői kik voltak?

Figyelt kérdés

Ez a szorgalmi.Beírtam ezt a Google-ba és találtam egy ilyen honlapot: [link]

de nem vagyok benne biztos hogy ezek jók.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2011. nov. 2. 12:24
 1/1 BKRS ***** válasza:

528 es 1500 kozti szamot szoktak emlegetni, valoszinuleg ennel joval magasabb volt, mint ahogy a tobbi resztvevo allamnal is magasabb szam jott ki a vegen, mint amennyi a hivatalos adat volt.

Angliarol 1500-2000 szokott lenni, de az MI5 listaja kb 4000 nevet tartalmazott. Az angol titkos szolgalat iratainak egy resze tartalmaz magyar neveket is.

Ma mar hozza lehet jutni ezekhez a listakhoz:

a magyar nevekhez 2010 ota lehet hozzaferni, elvileg az internetrol is letolthetoek:

[link]


Amennyire tudom, ha koveted a linket, eljutsz egy megrendelo lapra, es ha kitoltod akkor valamilyen formaban eljuttatjak neked a teljes listat amirol ok tudnak.

Fogalmam sincs mennyibe kerul.

Szrintem ami linket irtal az ennek a listanak egy reszet tartalmazza. Kivancsi lennek mekkora a kulonbseg az MI5 listaja es a magyar lista kozott.

2011. nov. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!