Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Georgina névről?

Mit gondoltok a Georgina névről?

Figyelt kérdés
Mióta olvastam Szabó Magda Abigéljét azóta szeretem ezt a nevet, bár nem tudom mennyire lenne szerencsés ezt adni.
2014. jún. 22. 12:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Hármas, képzeld, a könyvben is Georgina (nem dzs-vel) a lány, és Ginának (nem Dzsina) becézik. "


Erto olvasas megy kulonben? Nem ugy tunik....

Figyi, segitek: "Azt tudod, hogy igy is ejtik, tehat nem dzsordzsina lesz?" NEM- tagado szo. Erted? NEM DZSORDZSINANAK FOGJAK HIVNI< NEM IS DZSINANAK - sokan azt hiszik dzs-vel kell ejteni, tudod? Plane, aki nem latta a filmet, csak a konyvet olvasta.

2014. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én 3 ilyen nevűt ismerek. Közülük csak egyiket becézik Ginának, a másik kettőt Dzsinának. Akiket Dzsinának becéznek, ott a szülők következetesen Ginát mondanak, de a lányok magukat Dzsinának szólíttatják...
2014. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én kettőt is simerek mindkettő nem kissebbségi,sőőt okos jól művelt vezető beosztásban dolgozó 30-as nők!Mindkettőt Ginának szólítják!

nekem amúgy nagyon tetszik ez a név a babanévválasztáskor rajta volt a listán de két fiúnk lett!

2014. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, ezt szerettem volna kislányomnak (szintén az Abigél miatt), de páromnak nem tetszett. Így Regina lett, ez is lehet Gina :)
2014. jún. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az egyik kedvenc nevem Szabó Magda hősnője után, szívesen adnám a következő kislányomnak, még a vezetéknevünkhöz is nagyon illik.
2014. jún. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!