Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 30 alattiak, akik nagyon...

30 alattiak, akik nagyon szeretnetek babat: hány évesek vagytok, és miért pont most szeretnétek gyereket?

Figyelt kérdés

2014. jún. 22. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert úgy érezzük h itt az ideje! Anyagilag i, párkapcsolatilag is. Kb ugyanaz mint mikor 30 felett vállal az ember. Akkor is azért vállalja az ember mert ezek adottak.

26 vagyok és a második babával akarunk lassan próbálkozni. Az első 16 hónapos most.

2014. jún. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

23 éves voltam én, a férjem 27.


-merr otthonról végezhető munkám volt az egyetem mellett

-mert a férjem épp phd képzésben vett részt, nagyon jó norvég ösztöndíjjal

-mert olyan képzésben veszek részt, amely 32 éves korig a végleges munkavállalást nem teszi lehetővé, ellenben addig részmunkaidős beosztásban nagyon anyabarát helyem vsn, szuperül egyeztethető karrier és munka

-a férjem pedig rezidens és kutató, így míg a phd védése el nem érkezik neki is nagyon jó háttér tudok lenni, ő pedig a viszonylag sok szabadidő nyomán fantasztikus segítséget jelent



+1 iszonyú szerelmesek vagyunk, és hisszük, hogy ez így is marad

+2 élvezzük, hogy fiatalon lettünk szülők, hogy a lányunk hatalmas, őt szerető közegbe született, élvezzük, hogy a gyermektelen barátaink közül sokakat bátorítottunk fel a babázásra



2 éves a lányunk.

2014. jún. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
27 éves vagyok, a férjem 31 lesz. Most jutottunk el oda, hogy szeretnénk babát tényleg. Első lépésben összeházasodtunk tavaly augusztusban, decemberben abbahagytam a gyógyszert, kb 3 hónapja próbálkozunk összehozni a lurkót. Most érzem magamat késznek rá, nem gondolom már megoldhatatlan dolognak a gyerektémát,azt gondolom gyerek mellett is meg tudom valósítani azokat a dolgokat, amire vágyom még stb. Nehéz leírni, inkább érzi ezt az ember lánya/fia :) Te is ebben a cipőben jársz, Kérdező? :)
2014. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves 2., megkérdezhetem, hogy mi volt az otthonról végezhető munka? Én is otthonról tervezek dolgozni.


Kedves 3., 26 vagyok, férjem 27. Eredetileg 30 éves korom utánra terveztük az első babát, aztán egy idő után már 30-ig, most pedig 2 hónapja már állandóan babás topicokat olvasgatok, meg erről beszélek, amit nem értek, mert korábban inkább csak úgy elvoltam a gondolattal, hogy jó majd egyszer jöhet a gyerek, nem hittem volna, hogy így meg tudok kattanni:D Közben a terv azóta megint módosult, így lehet, hogy jövőre belevágunk, férjem legalábbis azt mondta, hogy nem lenne gond, ha a tervezettnél előbb becsúszna:) Viszont a dolog miértjére még nem jöttem rá, eddig csak nevettem magamban azon, hogy "ösztönből", de elbizonytalanodtam:) Pedig nincsenek kisgyerekesek körülöttünk, a legtöbb barátunk még most házasodik, vagy csak gondolkozik a házasságon, gyerek csak távolabbi ismerősöknél van, szóval nem tudom, honnan szedtem, hogy jó lenne már egy gyerek:D

2014. jún. 23. 16:34
 5/5 anonim ***** válasza:

azért mert egyszerűen MEGÉRTÉL RÁ,MEGÉRT RÁ A KAPCSOLATOTOK!!

Nem kell megvárni a 30-at,sőőt annál jobb minél fiatalabban szülsz(jó ne 20 évesen a semmire)jobban bírod a strapát,több a tűrőképességed és még jó esély van rá hogy akár az unokáid vagy a dédunokáid is lásd!

2014. jún. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!