Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, aki 14hós babájával...

Van olyan, aki 14hós babájával járt Dévény tornára mert nem mászott meg ment?

Figyelt kérdés
arra lennék kiváncsi,h.mikor indult be a mászás a torna alatt ill.mennyi idö után?
2014. jún. 24. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk mi már jóval hamarabb kezdtük, de ezt így nem lehet megmondani. Lehet,hogy pár alkalom, lehet,hogy hónapok!

Egy ismerősöm babája nem forgott még 9 hónaposan sem. Elvitte Dévényre és ha jól emlékszem 3-4 kezelés után elkezdett forogni. De van, akinek több idő kell.

Megkérdezhetem,hogy-hogy ilyen "későn" jutottatok el? Mert a mászás jócskán kitolódott!

2014. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönhetö a gyerekorvosnak meg annak a két gyógytornásznak,akik nem láttak rajta semmit.majd beindul,egy kicsit lusta stb.szöveggel és így teletk el sajnos a hónapok.
2014. jún. 24. 14:27
 3/7 A kérdező kommentje:
nemrég elvittük neurológiára és ott mondták,h.gyengék az izmai és azonnal Dévény tornára kellett mennünk.
2014. jún. 24. 14:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Értem!

Ne aggódj, a Dévény nagyon jó. Az én fiam rettentő hipotón volt, majdnem egy évig jártunk Dévényre. 11 hónaposan kezdett el mászni, 16 és fél hónaposan járni. Most két és fél éves, igaz kicsit ügyetlen, ezért mi elkezdtük a TSMT tornát, de azt itthon is lehet csinálni, a gyerek meg imádja, de ezt leszámítva kutya baja!

2014. jún. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod.ti hányszor mentetek egy héten?az otthoni gyakorlatokat szerette vagy ö is végisírta?
2014. jún. 25. 13:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Heti egyszer mentünk!

Volt, amikor sírt, volt amikor nem. Az elején (mondom, akkor még pici volt) még nem igazán, amikor már nagyobb lett és tudatos, akkor nem tetszett neki,hogy nem csinálhatja azt, amit akar. Na akkor már igen. Fájni elvileg nem fáj, de igazából ezt nem lehet tudni. Én próbáltam azt hinni,hogy nem.

Mondom, nálunk csodákat tett. Általában a mászásig kell járni, ha elkezd mászni, akkor már csak néha kell visszamenni. Nálunk legalábbis így volt. Én a járásnál is beparáztam, már majdnem úgy volt,hogy visszaviszem, időpontot is kértem, erre két nap múlva elindult! :)

2014. jún. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja, nekünk nem igazán adott otthoni gyakorlatokat a Dévényes, de ami volt, azt otthon szerette
2014. jún. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!