Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van koztetek vki, akinek a...

Van koztetek vki, akinek a gyerekenel csipo diszplaziat allapitottak meg?

Figyelt kérdés
A kislanyomnal csipo diszplaziat allapitottak meg. Aprilis 3-an kapta a pavlik kengyelt ami rajta volt 6 heten keresztul. Majusban az ultrahhangja tokeletes lett, 97% ban gyogyult, igy lekerult rola a kengyel, meg ejszakara sem kellett h rajta maradjon. Ma voltunk UH-n megint, es megint moderalt csipo diszplaziat allapitottak meg a bal csiponel. Nem ertem h hogyan, amikor Majusnban azt mondtak h jo. Csutortokon megyunk az orvoshoz, de elore felek h a kengyel visszakerul. Mar akkor sem birta a kislanyom, es mozgasban is lemaradt cask most fordult meg, es egyenlore cask hasra tud es vissza nem. Most mi less ha megint kengyel lesz? Jart mar vki igy?
2014. jún. 24. 17:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A kengyel csak jót tesz. Nem voltam ilyen helyzetben de ha kell akkor kell, biztos nem hülyeségből tetetik vissza rá. A mozgásában meg majd fejlődni fog ha lekerül róla véglegesen. Mennyi idős a babád?
2014. jún. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem. Az én lányom is Pavlikos már több, mint 3 hónapja. Két hete volt egy rtg, amin azt mondta a doki, hogy még 1 hónap, és végleg lekerül. Nekem azt mondta a doki, hogy rtg vizsgálat zárja le a Pavlikot, nem uh. Akkor nálatok ki csinálta a mostani uh-t? A kezelőorvos?
2014. jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Most mult ot honapos. Engem csak az bosszant, h egyszerubb lett volna a kenygeelt rajta hagyni meg 6 hetet cask ejszakara. Igy most lehet h kezdhetjuk az egeszet elolrol es akkor annak a 6 het szenvedesnek nem volt sok ertelme.
2014. jún. 24. 17:43
 4/17 A kérdező kommentje:
rtg- rontgen? Kulfoldon elunk es itt ugy mukodik, h eloszor elmegyunk UH-ra, az UH-s konzultal az orvossal de nekem nem mond semmit, cask hulye nem vagyok latom amikor csovalja a fejet h vmi nncs rendben meg mikor kerdezget, de o nincs felhatalmazva h mondjon barmit is. es utana kell menni kiertekelesre, orvis es fizios-hoz es ok mondjak meg h mi legyen.
2014. jún. 24. 17:46
 5/17 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Minálunk a kezelő orvos csinálja az uh-at. Rtg-röntgent pedig átküldték neki képen. Mi éjjel-nappal hordtuk napi 2* fél óra volt szabad. Ma voltunk az utolsó előtti kontrollon, és két hét múlva lekerül. Ajdnem 4 hónapnyi viselés után.
2014. jún. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
ertem... en nem is ertettem miert kerul le 6 het utan, de orultem h meggyogyult... es most rettegek h kezdjuk elolrol. igy akkor sok ertelme nem volt. ezert merges es csalodott vagyok. o is 23 orat viselte, itt egy orat engedtek naponta furdes elott.
2014. jún. 24. 18:07
 7/17 anonim ***** válasza:
Azt nem is írtam, hogy az én lányom is 5 hónapos, és ő is le van maradva a mozgásfejlődésben. Még nem fordult át, de még csak meg sem próbálta. Azt mondta a doki, hogy nagyon hamar behozzák a lemaradást. :)
2014. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
huha akkor egy idosek. o is cask most fordult at eloszor a mult heten egy nappal az otodik honapos szulinapja elott. vissza meg nem tud fordulni, fekszik a hasan mint egy teknosbeka....remelem behozza a lemaradast, meg remenykedem ha pavlik visszakerul akkor remelhetoleg ejszakara mar.
2014. jún. 24. 18:15
 9/17 anonim ***** válasza:
De, amúgy mi alapján nyílvánították gyógyultnak?
2014. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ugyanugy UH alapjan...
2014. jún. 24. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!