Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5 hós babámmal miket és...

7,5 hós babámmal miket és hogyan játsszak, ha semmi nem érdekli, és folyton elmászik?

Figyelt kérdés

Picit tanácstalan vagyok,mert már 6 hós kora óta mászik,és csak ez érdekli,egy darabig,aztán nyűglődni kezd,de játékokkal nem tudom őt lekötni. Ha megunja a mászást,akkor csak nyöszörög és akkor sem élvezi hoyg foglalkozok vele, hanem megy tovább,mászik el tőlem de közben gyakorlatilag hisztizik már.

Kicsit úgy tűnik olyankor,hogy semmi sem jó.


Aztán hagyom mászkálni,csinálom a dolgomat,de akkor meg jön utánam és sír hogy foglalkozzak vele, csimpaszkodik a nadrágomba. És kezdődik előről,leülök hozzá hogy játszunk együtt,de megint elmászik...megint nyöszörgés,hiszti.


2010. jan. 4. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én babám 10 hónapos és amióta mászni tud ő is csak azt csinálja. Én sem tudom semmivel lekötni és olyankor azt érzem hogy béna vagyok. Szerintem majd 1 éves kora körül fogunk tudni játszani. Egyébként is egy örökmozgó eleven gyerek. Ha főzök vagy más házimunkát végzek állandóan körülöttem van. De ha leülnénk játszani, már megy is az útjára.
2010. jan. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nálunk nagyon menő a hinta, de ha énekelek neki, akkor is nagyon figyel. Remekül szórakozik az "ő ledobja, és felveszem" játékon. :-) Ha kiad hangokat, és én utánozom, az is nagyon szórakoztatja.
2010. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mássz utàna, kergetsd! Kukucsoljatok, ha bemászik pl a fotel mogé, te a másik oldalról tudod szórakoztatni. :) tapsolj ès énekelj neki, ha nem szoktál, hátha bejön! Labdázzatok, guritsd előtte és menjetek utána. Gurits előtte autót, vonatot, ha villog vagy hangot ad ,az sem menő? A barátnőm lánya is ilyen korán csinált mindent, őt is a mozgással kapcsolatos játékok kötötték le, majd mégis leült a könyv mellé és figyelt, hogy ez mi, az mi...14 hós, szalad és lényegében beszél, mert mindennek mondja a két első betűjét...ugyanennyi idős fiam ettől szinte fényévnyire van:( szóval próbálkozz mindenféle játékkal, akar ő veled játszani, csak rá kell jönni,hogyan:)
2010. jan. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!