Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mozgatja a fejét 6...

Miért mozgatja a fejét 6 hetes kisbabám balra-jobbra folyamatosan, mielőtt elaludna? A ti babátok is csinált ilyet?

Figyelt kérdés
Meg akkor is,ha már elaludt,és még nem alszik mélyen.Ja,és hason alszik.
2010. jan. 4. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
már 3 hónapos és még mindig csinálja 2 hetes kora óta.Hason alszik és ha kiesik a cumi idegbajt kapok mert jobb-bal-jobb-bal,alig tudoma szájába adni:)))
2010. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen,de nálunk 4 hós korára abbahagyta,azt mondta a dokink,hogy igy "nyugtatja"magát.
2010. jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Nem tudtam elképzelni mitől lehet,pár napja kezdte.Meg felkúszik az ágy végéhez,és odanyomja a fejecskéjét,akkor azzal is biztos csak nyugtatja magát!
2010. jan. 4. 19:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Valahol azt olvastam, hogy így altatja el magát.Ezt alvás közben is folytatják!Nálunk is volt hasonló helyzet, csak morgással kísérve.Most hagyta abba, 3,5 hónaposan.
2010. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nálunk még mindig ez van, 5 hós :) így altatja magát
2010. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1.vagyok.Hajnalban 2x kell lehúznom,mert már a kiságy tetejét fejelgeti.Reggelre persze megint ott van.
2010. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14 hós a lányom, de még sokszor most is úgy érzi jól magát, hogy felnyomja a fejét neki a kiságynak, szinte kitörik a nyaka, de ő így alszik jól. :-)
2010. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem tesóm csinálta amikor kicsi volt... :) Hosszú évekig csak így tudott elaludni :)
2010. jan. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!