Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok is?

Gyöngyikee kérdése:

A ti babátok is?

Figyelt kérdés
1hónapos a babám és ma egész nap alszik,csak enni kell fel utána vissza is alszik ez megy reggel óta. Máskor mindig nézelődik meg fent van egy picit. Lehet ettől az időtől alszik ennyit..? Aggódok picit,első kisbabám.

2014. jún. 25. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Állítólag kettős fronthatás van, természetes, hogy kiüti. A fiam ugyan nem, de én is tök álmos voltam egész nap és sokan panaszkodtak fáradtságra az ismerőseim közül is. A te babád ráadásul nagyon pici még, ne aggódj, had aludjon.
2014. jún. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tuti az időtől.az egyévesem egész nap dörgöli a szemét,nekem is esik le a fejem.remélem ide ér a nyár végre :)
2014. jún. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát az enyém meg nem akar ma aludni csak 10 perceket....

De volt h. egész napot átaludta.

Szerintem a front.

2014. jún. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Remélem :) és mit gondoltok ez az éjszakàra hogy fog kihatni?
2014. jún. 25. 15:44
 5/10 anonim ***** válasza:
A kisfiam 3 hetes, tegnap majdnem megőrültem vele, egész nap hisztizett,semmi nem volt jó. Ideért ez az idő és ma glóriát lehetne tenni a feje fölé. Eszik, alszik és vigyorog ha fent van. Az éjszakáink mindig nyugisak, most kiváncsi leszek.
2014. jún. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tegnap mi is hisztizik voltunk, de ma csak ugyan úgy mint neked eszik alszik. Remélem az éjszaka se lesz másképp,vagy csak úgy legyen ahogy eddig.
2014. jún. 25. 16:24
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem most aludt el előrébb kellett hozni a fürdést mert már nagyon nyűgi volt viszont pillanatok alatt bealudt!(3-as)
2014. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A babám életében először belealudt az etetésbe, pedig neki az ilyen nagyon nem szokása... :D Előtte meg 2,5 órát aludt délben... szóval nyugi egy hónaposan simán végigaludhat egy napot, de persze azért figyeld, hogy egyen/igyon rendesen, nincs-e láza, ilyenek.. de szerintem nincs gond. :)
2014. jún. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hàt ilyenkor már aludni szokott,most meg még fenn vagyunk :)
2014. jún. 25. 22:07
 10/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Nekünk nem volt zűrösebb az éjszakánk a szokásosnál, csak mivel 1 órával előbb aludt el mint szokott, ezért az éjjeli ébredések is 1 órával előrébb kerültek. Ma viszont megint elég hisztis a kislegény. Nem igazodok ki rajta. :)
2014. jún. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!