Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitséget kérnék baba szandál...

Segitséget kérnék baba szandál kérdésben?

Figyelt kérdés

8 hónapos babám kapott 21-es szandált. Járni még nem tud. Még 1-1,5 cm hely van elúl a lábujjánál.

Milyen ütemben nől a baba lába? Mikor lesz jó rá?

Úgy gondoltam, hogy nyár végére, ősz elejére mire tanul járni. Mit gondoltok?



2014. jún. 26. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, kb nyár végére nő még 1,5 cm-t a lába.
2014. jún. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mire belenőne a lába, már kint nem fogod tudni ráadni, de benre még jó lehet.
2014. jún. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen gyerekfüggő! Az én kisfiamnak 2,5 hónap alatt 2 számot nőtt a lába! A huszas csizmából egyből 22-es cipőcskére váltottunk.

Majd meglátod, de egyébként szerintem ráadhatod most is ha kényelmes neki, nem baj ha picit nagyobb, babakocsiban mindegy, főleg ha úgyse tud még menni.

Én egyébként is mindig úgy veszek cipőt, hogy 1 cm legyen még benne plusszban, nem jó ha teljesen végigéri a lába.

2014. jún. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 18 hónapos és most használunk 21-es szandit.
2014. jún. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Szerintem jövőre már kicsi lesz...

Most meg furán néz ki a lábán.

Na mindegy, majd jó lest benti cipőnek télen.

2014. jún. 27. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!