Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan oldal ami végigvezet...

Van olyan oldal ami végigvezeti hogy kell játszani, mit beszélni egy 1-2-3-stb hónapossal? Meg miket tud, hogy fejlődik, hogyan fejlesztehtő

Figyelt kérdés
alvásigény, tejigény, hízá, növés, moro stb képességek eltűnése, mikor kellene tudnia hogy a hangjával nem csak sírni lehet, mikor mosolyog tudatosan, mikor nevet, stb stb
2014. jún. 26. 20:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
eddig a két hónaposom annyit tud, hogy felvesz szemkontaktot, tart is, követ is a tekintetével és annyiban kommunikál, hogy tudja síráson kívül másképp is jelezni, hogy éhes, és asszem ennyi
2014. jún. 26. 20:39
 2/13 anonim ***** válasza:
"Anya taníts engem" címmel van online oldal, de ugyanennek a könyv változata is.
2014. jún. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi
2014. jún. 26. 21:04
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Anyai ösztön esetleg?
2014. jún. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem fogsz ilyen könyvet találni, minden baba más.

Ezt neked kell kitapasztalnod :)

2014. jún. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
:)
2014. jún. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

eddig annyit tudok, hogy egyszerű ábrákat kell néznie és kontrasztban fehér lap fekete filc. csíkok, mostmár jöhetnek házikó, hullámvonalak.

meg egy zenét kell játszani többször nem rádiót hallgattatni vele

2014. jún. 27. 11:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy kell?? Szerintem írasd be már most iskolába,nem? Minek kell ennyit agyalni,meg mindent szakkönyvből csinálni?
2014. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, de a túlzott tudatossággal az ellenkezőjét érheted el egy NORMÁL fejlődésű babánál, mint pl. egy fejleszteni kívánt gyereknél, ahol lemaradások tapasztalhatóak, pl. mentálisan sérült babáknál, ahol külön gyógypedagógus foglalkozik velük.Amit te szeretnél vele, az túl SOK, nem lesz több vele a gyerek, kevesebb se ugyan, de elérhetsz nála egy olyan dacolást a későbbiekben, amit majd nehéz lesz letörni, amit te szeretnél, még VESZÉLYES is lehet, ha túlzott ingerek érik őt ilyen-olyan geometriai alakzatokkal kapcs, ez nem vicc.Epilepszia alakulhat ki bizonyos színek folyamatos látásával, de alakzatokkal is el lehet érni ezt a nem kívánt hatást, nem is értem miért akarsz SZAKEMBER nélkül foglalkozni ilyesmivel.Gondolom láttad már azt a szitut, amikor egy fekete-fehér köralakú spirális rajzzal elaltattak FELNŐTT embert....
2014. jún. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Amit te szeretnél azzal egyfajta AGY -tevékenységet akarsz mesterségesen beindítani egy NORMÁL fejlődésű gyereknél - ha nem írtad hogy esetleg sérült gyerekről van szó, az hiba, mert akkor mindjárt máshogy lehet hozzáállni a kérdéshez - amibő baj is lehet, egyszerűen túlpörgeted az agyát és a végén végtermékként egy hyperaktív gyereket kapsz, akik nem azért hyperaktívak, mert mozgékonyak ugyebár, hanem a túlzott agyi tevékenységtől, ami lehet genetikai is és tanult, tehát motivált is.Te ez utóbbiba tartozol.De ha érdekel a kérdés, fordulj ténylegesen szakemberekhez, akiknek ez a szakterültetük, HABILITÁCIÓVAL foglalkozó szakemberekkel, borsos áron, mert az OEP nem támogatja a tevékenységi kört - bocsi, beteg gyermek - pontosan hogy agykárosult gyermek édesanyja vagyok, gyakorlatból merítettem, amit írtam - azt mondom, szerencsére, hogy nem támogatják egészséges gyermekek fejlesztését, szemben a rehabilitálás lehetőségeivel, amik viszont MUSZÁJ dolgok.
2014. jún. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!