Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség az AVENT 3 hós...

Mi a különbség az AVENT 3 hós és 6 hós cumik között?

Figyelt kérdés

Tegnap egy üzletben összehasonlítottam őket (átlátszó, szilikonos), de semmi különbséget nem látok. Még a leírás is ugyanaz a 2 cumi hátoldalán. Mindkettő 6 légáteresztő lyukkal rendelkezik, és úgy tűnik a mérete is ugyanaz.

Ennek ellenére 6 hónapos korában már az AVENT 6-18 hóig cumit vegyem?


2010. jan. 5. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekünk avent cumik vannak, és nem egyforma a 3 és a 6 hónapos kortól való. A 6+os nagyobb. Ha már 6 hónapos a babád akkor nyugodtan veheted neki a 6-18ig való cumit.
2010. jan. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ok! nekem a dobozban úgy tűnt, hogy egyforma. kibontva biztos látszik rajta különbség.
2010. jan. 7. 10:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyobb. Egyformák. Viszont nézd meg a végét: a hat hónaposnak valón több lyuk van. :)
2010. jan. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, most néztem meg újra, és bizony nekünk kisebb a 3hónapos cumink, mint a 6hónapos kortól való. A lyukakat eddíg nem figyeltem, de abban igaza van az előttem válaszolónak.
2010. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, akkor nemsokára megvesszük a 6+ cumit! :)
2010. jan. 8. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!