Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ihat "túl sok" vizet egy baba?

Ihat "túl sok" vizet egy baba?

Figyelt kérdés
éjjel,ha megébred,vizzel kinálom(néha beválk,néha nem)-mert egy 11hónapos babát már nem szoptatnám ilyen gyakran.van,hogy óránként ébred.sokszor iszik,-és napközben is.ugye ez nem lehet cukorbetegség?hány dl a megfelelő mennyiség kb?
2014. jún. 28. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak melege van.

Napközben is csak vizet iszik? Miket eszik?

Ha félsz, hogy cukorbetegség, kérj egy laborbeutalót a házidokitól, pisit kell felfogni gyűjtőzacsiba, abból kivizsgálják.

2014. jún. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Felebred mert meg nem eleg erett az idegrendszere es szuksege van a segitsegesre h.visszaaludjon. legjobban a cicidnek orulne de elfogadja ami a cumisuvegben van igy kielegiti szopasi szuksegleteit sztem....

En a 10 hosomat cicire teszem ejszaka igy is fogok tenni sokaig. A viz kevesbe hasznos neki mint az anyatej es akkor ha mar felkelek azt adom neki nem cumisuveget!!!

2014. jún. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja ezt csak az ebredesre irtam bocs nem a kerdesedre valaszoltam! Azert sztem adj cicit abbol nem lehet sok. Ok sztem ezeket tudjak szabalyozni!
2014. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, ha sose akarod leszoktatni az éjszakai kelésről illetve evésről akkor adj neki cicit., mint ahogy azt fentebb tanácsolták.Azért egy lassan egy éves gyereknek már nem kell éjszaka ennie egyáltalán.

Mennyit iszik a babád egész nap illetve éjszaka? Amúgy tényleg egy egyszerű vizeletvizsgálattal meg tudják nézni a cukrot ha aggodsz miatta. Amúgy az én fiam 24óra alatt 6decit iszik meg, de a nagy melegben volt hogy 8at is, nemrég múlt 8hónapos. Amúgy arra is vigyázz, hogy hiába nem enni kell fel éjszaka hanem inni, de erről is ugyan olyan nehéz leszoktatni majd.

2014. jún. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi-én is a 4-essel értek egyet,és leszoktatnám már.nem jó a gyomrának sem-és napközben eszik bőven.6dl nem iszik napközben,akkor ez nem is vészes.köszönöm
2014. jún. 28. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!