Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatnok a két hetes fiamnak...

Adhatnok a két hetes fiamnak baba vizet? Néha szomjas és pár korty tej elég neki vagy adjam a tejet akkor is?

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a közelséged is kell neki, nem csak szomjas. Szerintem jobb a cici :) az én kislányom 3 honapos, meg sosem kapott mást, csak cicit, kiegyensúlyozott es boldog kisbaba :)
2013. márc. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A tej a legoptimálisabb ebben a korban
2013. márc. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5,5 hónapig nem adtam semmit anyatejen kívül. Egészséges, okos, és szépen fejlődött. A szoptatás elején hígabb a tej, szomjoltásra.
2013. márc. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki nyugodtan.
2013. márc. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom nyáron fog megszületni, akkor mi van ha nagy forróság van, de a baba még csak újszülött? Akkor se adjak neki vizet, vagy igyak én többet és szoptassam gyakrabban?
2013. márc. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam április végén született májusban már nagyon meleg volt pláne nyáron én adtam neki vizet,sőt Mecsek Baby teát is,nem lett semmi baja,de nem is halt szomjan 40 fokban.
2013. márc. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A tej szomjoltásra kiváló, főleg újszülöttkorban, egyébként is gyakran szopik olyankor a baba. Ha anyuka iszik eleget, termel elég tejet, így nyáron sem kell víz a tej mellé. Lehet adni, de nem érdemes. Főleg mivel piciként kicsi a gyomra, nem jó vízzel tömni, így az értékes anyatejből nem kapna eleget
2013. márc. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ui:

A lányom szeptember 1- jén született, még mindig 35 fok meleg volt. És bőven elég volt a tej. Így is állandóan pisilt....

2013. márc. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor maradunk a tejnél:-)
2013. márc. 10. 13:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom júliusi és csak tejet kapott az első hat hónapban. Még a nyári forró napokon is. Sokszor szopizott, de keveset. Mindig volt elég pisis pelenka. Ezért nem féltem, hogy kiszáradna. Most még csak hőség sincs, én nem adnák. Persze a te döntésed, te vagy ott vele, te ismered.
2013. márc. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!