Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babafürdetés kecsketejes...

Babafürdetés kecsketejes natúr szappannal? Tapasztalatok, tanácsok?

Figyelt kérdés
Elsö baba lesz. Ti használtok, használnátok natúr kozmetikumot? Hajat, fejbört mosni is elég a szappan?
2014. jún. 30. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
én használom :) nekem a védőnő ajánlotta, mert kipattogott az arca a tápszertől... nyugodtan fürdetheted vele :)
2014. jún. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi olívásat használunk,de volt olívás kecsketejes is. szappant viszont csak 10 hónapos kortól ajánlják,előbb nem! addig a gyógyszertári fürdetőt használd. én a haját nem szappannal mosom,hanem valami méregdrága mindenmentes níveával,1,5 éve vettük,még mindig van benne. ha valamiért óckodsz a gyógyszertári fürdetőtől,akkor elég,ha sima vízben fürdeted az első néhány hónapban. (bár nálunk a gyógyszertári nagyon jó volt,csak macerás beszerezni (receptért szaladni,patikát keresni...stb vidékiek vagyunk)
2014. júl. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jah,amúgy van kifejezetten hajmosószappan is. facen van egy csopi,egy anyuka csinálta,ő maga készíti a szappanokat,kencéket. nekem ekcéma krémem és naptejem van tőle. érdemes ilyen otthonkotyvasztó emberkét keresni.
2014. júl. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
fintor zsófi! első vagyok és 3 hónapos a kisfiam, másfél hónapja használjuk már a védőnő tanácsára... semmi baja nincs tőle, de abban egyetértünk, hogy alapból a gyógyszertári is tökéletes.. én is azzal fürdettem és mostam a haját...
2014. júl. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem ezt a kencekészítő anyuka mondta,h. 10 hónap. nem mondom,h. az ő infoja a tuti,de azt azért megjegyezném,h. a "az én gyerekmnek semmi baja nincs tőle" hozzáállás teljesen értelmetlen itt is,úgy mint a "terhesen dohányoztam,mégis egészéges a gyerek", "eldobható pelenkát használok és semmi baja a bőrének", "cukrosat iszik és szépek a fogai", már 2 hónaposan hozzátápláltam és semmi baja"... stb. a legtöbb dolognak hosszútávon van káros hatása!

ettől függetlenül lehet nem lesz tőle baja és lehet nem is árt már újszülött kortól sem.

2014. júl. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rögtön lehet használni natúrszappant.

Én az elején kerülném a "tejeseket". Shea vajas, olivaolajos talán jobb lenne kezdésnek. Fejbőrt is moshatsz vele, ha több lesz a haja, akkor vehetsz hajmosáshoz való szappant.

2014. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Én kb 2 éve használok kecsketejes szappant és azóta semmi baj a börömmel. Akkor lehet nézek shea vajasat. Vettem már a babának egy natúr és egy levendulás szappant.

Egyébként tejcukor érzékeny vagyok, de a szappantól semmi bajom.

2014. júl. 1. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!