Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nincs megfázva, de mindig...

Ha nincs megfázva, de mindig tüsszent a kiságyban ill a pelenkázón, ennyire porosan élnék? 2 hónapos

Figyelt kérdés

amúgy szinte semmi nincs a lakásban, nincsenek porosodó polcok, szekrények, virágok


van egy két hangfal, számítógép, tv és kiságy meg ágy, meg kanapé, nincs szőnyeg


leginkább felmosással takarítok, úgy szerintem nem száll semmi, sokat van szellőztetve, kisváros, társasház


vagy ha nem a por? természetes, hogy tüsszentgetnek a babák? orrszívóval szoktam szívni az orrát elvileg az is tiszta.


2014. jún. 30. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Mivel van kimosva az ágyban lévő textília?

Esetleg az öblítő vagy mosópor illata irritálja.

2014. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
másnak is tüsszentős babája van/¨volt?
2014. jún. 30. 21:02
 3/10 A kérdező kommentje:

lenor sensitivvel öblítek

persillel mosok

van egy plüsstakarója is

már a hatodikat tüsszenti 10 percen belül most

2014. jún. 30. 21:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy csomó illatos vacak, próbáld ki csak simán öblítő nélkül kiöblíteni addig, míg csak friss, textilillatú lesz. Vajon akkor is tüsszentene-e?
2014. jún. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem akkor tüsszögött amikor levettem a pelust, illetve a levegő hatására közben pisilt is a lányka :)

Lehet, hogy a sokféle illat zavarja, próbálj inkább olyan mosószerrel mosni ami nem "szagzik" ennyire és szerintem az öblítést is elhagyhatod. Inkább ha valami olyan, akkor gőzöld meg sima vízzel és vasald át.

2014. jún. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az én fiam 3 hónapos lesz, ő is tüsszög minden előzmény nélkül :) és nem náthás... nincs por... ecettel öblítek...
2014. jún. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

lehet a forgós zenélős játék..tegnap tettem fel, most áttörölgettem nedves ronggyal, elindítottam, erre 3-at is tüsszentett.

pedig plüssök vannak rajta, el sem tudom képzelni arról hogy esik le por, ha lenne rajta egyáltalán

2014. jún. 30. 21:30
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

minden baba tüsszent :) nincs szőr a nózijában ami megfogná a port, bármennyire takarítasz, azért csak beszáll pár porszem, virágpor, stb :)

teljesen normális, ez ellen nem tudsz mit tenni :)

2014. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ahogy az utolsó írta. Minden baba tüsszent. Én erre rákérdeztem az orvosnál. Azt mondta, hogy minden irritálhatja az orrocskáját. Még a dezodorod illata is.
2014. jún. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mindenesetre ki orszi porszívóztam megint, vágta a kis fintorokat hozzá és pont el volt mélázva amikor bekapcsoltam, úgy megijedt, elsírta magát, pedig eddig soha nem ijedt meg tőle, most nagyon benne lehetett valamiben elgondolkodva :)de most megállt a tüsszentés sorozat
2014. jún. 30. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!