Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 14 hónapos és eddig...

Kislányom 14 hónapos és eddig a kiságyban (most mellettem a nagy ágyon) állandóan forog,100x helyet változtat egy éjszaka. Mikortól növik ki ezt a mocorgós alvást?

Figyelt kérdés
A kiságyban egyszerűen egy ideje nem hajlandó aludni. Olvastam, hogy leszerelik a rácsot de ő olyan sokat mocorog, hogy félek leesik. Ugyanakkor egy leesésgátlós ágyból is ki tudna fordulni olyan sokszor változtat helyet és olyan össze vissza alszik. Mikorra növik ezt ki a gyerekek?
2014. jan. 16. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én unokám már 6 éves és állandóan forog, szerencsére nem esik le az ágyáról, csak takargatnom kell, hogy ne hűljön ki a teste.
2014. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az a rossz hírem van,hogy 16évesen is ezt csinálom, szerintem nem mindenki növi ki :S még most is képes vagyok leesni az ágyról :D
2014. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hú hát eddig nem túl megnyugtató. én meg azt hittem 1,5 - 2 évesen elkezdenek "rendesen" aludni :)
2014. jan. 16. 22:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 9 éves. Ő is állandóan forog pici kora óta. De nem szokott leesni. Mindig úgy öltöztettem éjjelre, hogy ha kitakarózik, akkor se fázzon.
2014. jan. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keresztlányom 5 éves lesz. Nála is megmaradt az izgága alvás.
2014. jan. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ha,fogzás van akkor mocorog egész éjszaka,nálunk a francia ágy mellé közvetlen oda van tolva a saját felnőtt méretű heverője, de persze az ő helyén az aktuális alvótársai alszanak, ő meg mellettem, feje a fejemhez érintve.Én is takargatom,és keveset alszok, mert néha mászkál és tol apa felé, na akkor én beszorulok kettőjük közé,olyankor átfkszem az ő heverőjére, de aztán később újra megtalál és ott van.Ha nem fogzik általában ott ébred,ahol lefeküdt.Elejétől fogva velünk aludt, de volt kiságy is, de nem erőltettük.Most ő 15 hós én 19 hetes kismama
2014. jan. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:) ajjaj ezek szerint vannak az izgága és nem izgága gyerekek.

Most kaptam egy tippet hogy van ilyen kanapé

[link]

erről nem gurul le viszonylag nagy a helye is.

Valakinek tapasztalat?

2014. jan. 17. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!