Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mar tobb, mint egy honapja...

Mar tobb, mint egy honapja fordul hatrol hasra, de vissza meg mindig nem. Nem furcsa ez?

Figyelt kérdés
Nincs elkesve, amiatt nem aggodom, most lett csak 5 honapos, de fura ez a nagy szunet. Mar 4kezlabra is felnyomja magat, kuszni is egesz jol kuszik kis tavon, ezert furcsa, hogy hasrol viszont nem fordul.
2014. júl. 1. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem :) Nálunk a forgás visszafelé csak majdnem 7 hónaposan volt. Már kúszott, mikor rájött,hogy is kellene csinálni :) Nincs ezzel semmi gond! :)
2014. júl. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem fura.Hasról hátra már 3 hósan tudott,hátról hasra csak 6 hó elött 1 héttel.
2014. júl. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hasról hátra 3hónaposan fordult meg vissza 5-6hónapos között
2014. júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lehet azert furcsa ez nekem, mert a nagyobbik elobb fordult hasrol hatra es csak kesobb hatrol hasra, ezert valahogy az maradt meg bennem, hogy hasrol hatra konnyebb fordulni.

Szoval most a kicsi olyan, mintha a "nehezen" mar tul lenne es a konnyebb meg nem megy neki..

Koszi!

2014. júl. 1. 20:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem fura.Az én babám 5 hósan fordult hátról hasra,visszafelé csak 7 hósan. Szerintem egyszerűen nem érdekelte,mert szeret hason lenni.
2014. júl. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont 4 hónapos volt a lánykám, mikor átfordult hátról hasra. 7-én lesz fél éves, visszafelé még nem tud. Pedig nem mondhatni, hogy szeret hason, egy idő elteltével elkezd sírni, én meg visszafordítom...Kúszni viszont nem tud, és négykézlábra állni sem, szóval teljesen jók vagytok szerintem:)
2014. júl. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!