Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Furcsa kesernyés bőrszag a...

Furcsa kesernyés bőrszag a kézen és arcon lehet inzulinra és pajzsmirigyre, szedett gyógyszertől (Meforal, Letrox)? Kb 1 hete érzem folyamatosan és nagyjából két hónapja szedem.

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát..szerintem nem. Én mind a kettőt szedem négy éve, és még nem éreztem. Meforalt2000 + Letrox150.

Nem lehet hogy valami testápolóra, vagy tusfürdőre reagál így a bőröd, vagy valami olyan ételre amiből sokat ettél?

2012. febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem használok semmiféle új kenceficét, csak a megszokottakat. Az étkezésben pedig tartom a 160g-os CH diétát.

Nem tudom mitől lehet, de folyamatosan itt van az orrom alatt ez a szag. Ha este van, ha reggel, ha napközben.... Fogalmam sincs. Elsőre a gyógyszer jutott eszembe, mint ok.

2012. febr. 9. 13:19
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy 4 éve várunk a babára, ez miatt derültek ki a problémák, amiért szedem a bogyókat.
2012. febr. 9. 13:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én évekig szedtem a letroxot nem volt szagom tőle..viszont most terhesen szó szerint úgy érzem, hogy hullaszagom van , már megőrülök...állandóan testápolózom magam, meg illatgyertyákat égetek...doki szerint fűszeres kajától lehet, bár sem ő sem a férjem nem érez rajtam szagot:))
2012. febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez jó! :)
2012. febr. 9. 18:37
 6/6 A kérdező kommentje:
Megvan mi az a büdös amit sokat érzek. Az arcomon hátrébb van egy faggyúmirigy, abból jön a szag. Megyek kivágatni...
2012. febr. 11. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!