Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpépet dúsíthatom tápszerrel?

Tejpépet dúsíthatom tápszerrel?

Figyelt kérdés
Önmagába a tápszert nem issza meg, ezért úgy gondoltam, hogy dúsítom a tejpéppel.
2010. jan. 5. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A tejpép magában is elég tápláló.Szerintem próbálj meg egy másik tápszert.
2010. jan. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

meg ugyanúgy tejalapú.

220 kalória van egy adag tejpépben, ezt már nem hiszem, hogy dúsítani kéne. ha nem eszik tápszert, akkor adj kétszer tejpépet, megha már olyan nagy, akkor adhatsz joghurtot, túrót sajtot is, az a lényeg, hogy nagyjából meglegyen a fél liter tejalapú, de ebbe a tejpép is beleszámít.

az én babám napi egy 150 ml-es joghurtot, vagy egy 130ml-es krémtúrót kap, meg este megiszik 250 ml tápszert, meg kap a kajájára egy kis sajtot, és ennyi. azért nem szentírás az a fél liter tápszer, meg lehet oldani okosan máshogy is.

2010. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyanilyen gonddal küszködünk mi is, mint ti! Már kérdeztem a témában korábban is meg átfogalmazva nemrég újra. Nem sok értékes választ kaptam, de tudtam válogatni azért.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Az én babám 8 hós és nagyon kevés tápszert eszik meg. Reggel: 100-130 ml, este jobban, 170-210 ml körül. Vékonyka, filigrán baba, alig 7 kg.

Szinte soha nem érjük el a napi ajánlott 500-800 ml tejalapú adagot. De én nem tudtam, hogy a tejpépet is beleszámoljuk! :S Mindig azt hittem, hogy csak a tápszernek kell meglennie ennyinek. (Ha a tejpépet beleszámolhatom, akkor elérjük.)

Mindegy. Most pár napja csináltam azt, hogy a tejpépet nem vízbe, hanem a tápszerbe tettem és megkapja tízóraira a gyümölcs mellé. Kicsit félek, hogy nem csinálom jól. Még a héten megkérdezem a védőnőt is a tanácsadáson.Egyébként gyönyörűen megette az enyém, amúgy is szeret minden fajtájú tejpépet.

2010. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!