Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak a babája is csinál...

Másnak a babája is csinál ilyet? Megijedtem.

Figyelt kérdés
A fiam most 4 hónapos. Azzal szórakoztatja magát, hogy minden amihez hozzáér húzza a fejére.Lepedő, takaró, játszószőnyeg. Ma 2 percre hagytam egyedül, amikor visszajöttem, az előkét húzta a fejére, de levenni már nem tudta. Elkezdett kétségbeesetten sírni. A ti babáitok is csinál ilyet?

2014. júl. 1. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Egyik sem csinált
2014. júl. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a lányom még most is a fejére húz ezt-azt, és sír ha nem tud kiszabadulni. 11 hónapos.
2014. júl. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam azért húzta a fejér a dolgokat, mert próbálta megrágni, de még nem volt elég ügyes. Egy időben imádta azt a játékot, hogy rá dobtunk egy takarót, és az alól kikecmergett, rettenetesen kacagott rajta.
2014. júl. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

17 hónapos de mai napig csinálja :)

Sokszor azért csinálta ezt nekem a lányom mert belebújt vmibe és próbálta elaltatni magát, szerette ha be van takarva az orra. :) Ez mai napig így van nála. :)

2014. júl. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld visszahúzni a takarót stb és közben nevess vagy valami ilyesmi, lehet érdekes neki hogy eltűnik a világ és újra meglátja. Egy időben a fiam is csinált hasonlót.
2014. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5 hós,és igen,csinálja,bá ő nem fakad sírva,hanem szuszog alatta :) Amikor levesszük a fejéről mindig nevet.
2014. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is mindent a fejére húz, ami a keze ügyébe akad. Olyankor vadul hadonászik, és mikor leveszem hatalmasakat kacag. 5 hónapos múlt.
2014. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az én fiam is szuszog alatta, de gondolom ez a 2 perc hosszú volt. Játszani is szoktunk így, de ilyen sírást még nem hallottam tőle.Most megnyugodtam.

2014. júl. 1. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!