Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagysúlyú, örökmozgó, anyateje...

Nagysúlyú, örökmozgó, anyatejes,5 hós babánál érdemes hamarabb elkezdeni a hozzátáplást, hogy meglegyen biztosan a megfelelő energia fedezete? (7 hós paraméterekkel rendelkezünk)

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A fiam 5 hosan 8 es fel kilo volt, 70 cm, hosszu gyerek, mindig 1 evesnek neztek. A dokine pont azt mondta, ha az anyatejtol ilyen jol fejlodik, akor nem kell a hozzataplast megkezdeni.
2010. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem.A lehető legjobb amit kaphat az az anyatej.Miért sietteted?Őrülj,hogy ebben a beteges időben tudod szoptatni a babádat.Én a fél karomat odaadnám ezért.
2010. jan. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, csak a dokinénink erőlteti, hogy most kezdjem a hozzátáplásást, ráadásul gabonapéppel, ne pedig gyümölcslevekkel.
2010. jan. 6. 08:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség.Nekem a bőrgyógyász is azt mondta,hogy ha nem lenne semmi baja a babáknak,ő akkor sem javasolna semmilyen más ételt 6 hós kor előtt.
2010. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is fölösleges. a tejben is van elég energia, ezt a babád mérete is bizonyítja :)
2010. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Lányom 6 hónapos koráig csak anyatejet kapott, ennek ellenére 6,5 hónapos korára meg 3x-ta a születési súlyát. Pedi örökmozgó ő is. Ne kezd el a hozzátáplálást, csak ha tényleg szükségét érzed. Ha látod, hogy nem elég neki, bár szerintem ez a probléma nálatok sem áll fenn. Most 8 hónapos a lányom, és néha vannak napok, amikor még mindig szinte csak szopizunk (fogzás). Azokon a napokon elég neki az anyatej, pedig már egész nap vagy mászik, vagy vezetgetve sétál.
2010. jan. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gabonapépekkel semmiféleképpen ne, de szerintem gyümölcsleveket lassan elkezdheted, hogy szokja, más íz is van a világon. Attól nem lesz semmi baja, nem fog elfordulni az anyatejtől, és ugyanannyit magához is vesz majd. Csak azért mondom, mert nekünk másfél hónapunkba került, míg egyáltalán 10 kanálnál többet hajlandó volt a kisasszony megenni. Most már szerencsére eszik rendes adagot, kiváltottunk egy teljes étkezést, és uzsonnára is már majdnem.
2010. jan. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mekkora a babád? Mik azok a 7 hós paraméterek? Én is olvastam, hogy 7.5kg-tól ajánlatos elkezdeni mellé táplálni,de nem értek vele egyet, mivel a kisfiam 3.5 hónapos és 7kg. Nem szeretnék neki mást adni, amíg van elég tejci.
2010. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!