Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már lefslább kúszó, mászó...

Már lefslább kúszó, mászó baba mellett milyen időközönként porszívóztok?

Figyelt kérdés
Hány négyzetméter ahol a baba mozog vagy az egész lakást porszívózzátok?
2014. júl. 2. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem nagy lakásunk van, 50m2-es, a babám az egész házat bejárja. Én 2-3 naponta porszívózok, mert van hogy csak összeseprem a lakást és kész. De ha már porszívózok, akkor az egész lakást, már ha zúg, mindegy ha 5 perccel tovább zúg, és akkor tudom hogy mindenhol tisztaság van.
2014. júl. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Heti kb. 2, max. 3-szor porszívózok.

Muszáj ilyen gyakran mivel kutyánk is van.

A lányom a wc kivételével mehet, ahová szeretne.

2014. júl. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mivel még az elején nem volt "gyerekbarát" annyira a lakás, ezért én a gyerekszobába (kb. 14 m2) hagytam tevékenykedni - az ajtó helyére biztonsági gyerekrácsot szereltünk fel. itt elvolt szinte egész nap.


persze azért a folyosóra is a nappaliban is engedtem kúszni mászni, de itt azért figyelnem kellett rá aktívan, mert volt pár veszélyforrás (mára már megszüntettük ezeket)


mivel mi "utáljuk" a szőnyeget, mindenhol laminált parketta van (illetve járólap) ezeket úgy kb. két naponta felmostam ebben az időszakban.


a gyerekszobában meg van egy ikeás tipikus fiús (autós) szőnyeg, azt kiráztam, kiporoltam a fürdőkádba minden felmosásnál.


a felmosást akkor intéztem, mikor aludt a baba...


porszívozás hetente, kéthetente van megejtve. nagyon hangos a porszívó, meg hát segítség kell a takarítás idejére, ezért alakult ez így nálunk.

2014. júl. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindennap porszívózok,2naponta felmosok az egész lakásban.69m2.
2014. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szintén naponta porszívózok ( söprés helyett is) és max kétnaponta de inkább naponta fel is mosok
2014. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ja, 120 m2 :-/

mindenhova bemehet és be is megy a baba.

2014. júl. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os hogy bírod a minden napos porszívózást a 120 nm-en? Nálunk is 120 nm a lakás, de örülök ,ha hetente kétszer tudok porszizni.
2014. júl. 2. 14:02
 8/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Elég szarul ha őszinte akarok lenni :-/ Szerencsére a babóm imádja a porszívót, húzogatja tologatja amíg én takarítok vele, de tényleg nagyon fárasztó....

Muszáj, mert családi házban lakunk és az udvarról rengeteg piszkot hordunk be, hiába vesszük le a cipőt :-(

Majd háromnegyed-egy óra kéne naponta ha mindent normálisan fel akarnék takarítani...

Most azon agyalok, hogy a 30. születésnapomra megkérem a családot meg a barátokat, hogy dobják össze a pénzt egy robotporszívóra :-) Jelenleg semminek nem tudnék jobban örülni. Hál isten elég nagy a család :-)

2014. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Minden nap. 63 nm a lakás.

Mindig minden csupa morzsa és por. :(

2014. júl. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nálunk az egész lakásban mozog a kislányom.100nm a lakás és van 2 kutyánk is bent akik szintúgy szabadon mozognak bent(kivétel a gyerekszoba)Én van hogy egy nap kétszer is porszívozok a szőr miatt de inkább a hajam miatt kell sűrűbben mert az jobban hullik mint a kutyák szőre!De amúgy minimum egyszer porszizok egy nap.Sajnos ilyen rendmániás vagyok,a Kicsi viszont imádja ha porszívozok olyankor visít meg sikongat nagyokat!
2014. júl. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!