Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit egyek hogy anyatejes 2...

Mit egyek hogy anyatejes 2 hónaposom aludjon, aluszékony legyen? Kb 6 órát alszik egy 24 órában. és vagy 15 -öt kellene.

Figyelt kérdés

nem, nem a hasa fáj. arra szedünk Espumisant,nagyon jól bevált, fájdalmas sírása már nincs is, csak néha bélműködések előtt egy kicsi.

egyszerűen fáradt, nyűgös, akárhogy ringatom, ha el is alszik kis idő múlva ébred is.

leginkább éjszaka alszik 3x2 órákat, vagy 3-at és nappal megáll az élet alvás szinte nincs is, percekről beszélhetünk, ha mégis.


2014. júl. 2. 17:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad a hordozást? Nálunk bevált, rugalmas hordozókendőben 2-3 órákat aludt, ahogy hallgatta a szívverésem, én meg közben filmet néztem, játszottam, olvastam. Tök jó volt.
2014. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
most fogok venni olyan ringató széket neki, nem tudom a pontos nevét, de szerintem az anyatejem nem jó
2014. júl. 2. 18:04
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez a mennyit kellene aludnia dolog annyira nem vonatkozik mindenkire! Az enyém is ilyen 2 hónapos, semmit nem alszik.nappal szinte.. Szopi után bealszik kb 20 percre. Ennyi. És azt se mindig. Igaz nem nyügös sose csak nekem nincs szabadidöm töle. Ez van, nekünk ez jutott. De nem mindig lesz így, a szokásaik mindig változnak.. Amúgy a hordozó jó ötlet abban elalszik amíg rajtam van. De leülni azzal se tudok mert felébred, azt szereti ha megyek vele... Szóval így sincs pihenés nekem. Kitartás!
2014. júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Már miért ne lenne jó a tejed? Nincs gyenge tej, pont olyan, amilyennek lennie kell. Csak nem érzi magát biztonságban egyedül az ágyban. Még pici.
2014. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem is mondtak ilyen baromságot,hogy nem jó a tejem... Az anyatej pont olyan,amilyen kell a babának. Nem tudom,miért lett lepontozva,aki ezt írta előttem. Nem ezért nem alszik. Vannak jó alvó babák,és vannak,akiknek több segítség kell hozzá.
2014. júl. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
a hordozás csodákra képes :)
2014. júl. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

de nem úgy van, hogy csak már ülni képes babákat szabad hordozni?

ezt is hallottam, valami gerincterhelés miatt, ha egy hordozóra gondolok, az a kenguru vagy ilyesmi

2014. júl. 2. 19:17
 8/19 A kérdező kommentje:
és hamár vannak tiltott dolgok, amik puffasztják a babát, gondoltam akkor vannak másra is, pl altatásra
2014. júl. 2. 19:36
 9/19 anonim ***** válasza:

nem kenguruban kell hordozni :)

szövött kendő pl. tökéletes lenne. az ülni tudás a csatos hordozókhoz kell. kendőben, karikás kendőben újszülött kortól lehet hordozni a hordozós kor végéig.

2014. júl. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


az én babám is ilyen volt, kb. 3 hónapos korában kezdett javulni a helyzet.

Pont a napokban gondoltam rá (nosztalgiáztam kicsit, mert most lesz egy éves), hogy amikor ilyen pici volt mint a Tied, akkor nappal az volt az egyetlen pihentető időtöltésem (mivel nekem sem aludt sehogy), hogy hagytam, hogy a karomban aludjon. Vagyis, nem tettem le, miután elringattam.

Szépen leültem a kanapéra, karomban az alvó babával, bekapcsoltam a tv-t és kicsit lazíthattam. Így aludt akár két óra hosszát is.

Esetleg próbáld ki Te is, hátha... :)

Tudom most reménytelennek tűnik, de hidd el, változni fog az alvása!

Gondolom jó fáradt lehetsz, úgyhogy kitartást!!!

2014. júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!