Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Espumisanból a 25 csepp az...

Az Espumisanból a 25 csepp az napi adag, vagy minden etetéskor kell ennyit adni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 1. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden etetéskor annyi.Egyszer számold le,aztán máskor mehet szemmértékre,mert baromi gyorsan jön az üvegből.
2008. aug. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia én csak akkor adtam 25 cseppet mikkor nagyon fájt a hasa,de napközben csak 15 és az is elég volt.De szerintem nem kell mindig adni,csak mielőtt láttod kezdődne neki a hasfájása.
2008. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én késő délutánonként 10 cseppet adtam neki minden nap, elég volt és segített is.Kb. 2,5hós korban elhagytuk és már nem is volt hasfájós.
2008. aug. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehet ez nem fog tettszeni,de mért nem próbálsz inkább rájönni mitől fáj a hasa????NEkem 3 hetes a babám de kényesen ügyelek arra,hogy mit ezsek .Volt vagy kétszer hasfájásunk 1szer adtam is neki 15cseppet az espumisanból,de remélem nem kell többet.Én semmi pénzért nem szokatnám rá,ha te pedig mindig adsz neki egy idő után megszokja a szervezete.Nem szabad!!Igyekezz olyan dolgokat enni amiktől nem fáj a pocija és nem lesz baj.Ha pedig nem annyira hasfájós akkor lehet a cseresznyepárna is megteszi neki(dm 800ft)vagy egy kis torna
2008. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:) A hasfájás nem mindig anyai gondatlanság eredménye... A barátnőmnek ikrei vannak, mind a kettő kisfiú, az egyik hasfájós, a másik nem. Gondolom logikus, hogy ugyanazt az anyatejet kapják. Van cseresznyemagpárnánk, és tornáztatjuk is a babát, sőt, már mindent kipróbáltunk. És vigyázok, hogy mit eszem! Azért kösz a kioktatást!
2008. aug. 6. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!