Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyikkel kezdjem a leszoktatá...

Melyikkel kezdjem a leszoktatást, a napközbeni vagy az éjszakai szopizással?

Figyelt kérdés
12 hónapos a kisfiam és szeretném leszoktatni a szopizásról, de nem tudom hogy álljak hozzá! Napközben 1 vagy 2szer kap cicit, elalvás előtt, aztán este vacsi és fürdés után szintén elalvás előtt. Sajnos még éjjel is felkel van hogy csak egyszer, de van amikor 2-3szor is! Nem tudom hogy kezdjek neki a leszoktatásnak!? NÁlatok mi vált be??
2010. jan. 6. 14:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és az nálunk nem működik hogy éjjel az apa megy be hozzá, mert ha nem kér cicit, akkor is én kellek neki! Addig üvölt amíg be nem megyek!
2010. jan. 6. 14:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Először a nappaliról, aztán az estiről, éjjeliről.Én így csináltam.
2010. jan. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk semmi. Maradt a cici, míg magától le nem szokott. A nagyobb. A kicsi még mindig. Igen, éjjel is. De mi együtt alszunk. De legalább rögtön visszaájulunk.

Hogy a nagy meddig? Kapaszkodj, majdnem 3 éves korig.

De nem bántam meg. Azóta igényli a különalvást is.

2010. jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Huhh, hát bevallom őszintén engem ez a 3 év megrémiszt! Azért szeretném most elkezdeni a leszoktatást, hogy ha esetleg akadályokba is ütközünk, olyan 1,5 éves koráig sikerüljön leszoktatnom!
2010. jan. 6. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy hallottam ismerősöktől, az esti, lefekvés előttit követelik legtovább a babák. Meg persze ha beteg, vagy fáj valami.
2010. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!