Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első cicimentes éjszakához...

Első cicimentes éjszakához tanácsok? Leszoktatásunk első éjjele.21 hónapos és a mai nap kezdem a leszoktatást!

Figyelt kérdés

Nem kell nekem esni,megvan rá az okom,kioktatást köszönöm nem kérek!!


Szóval: kedves válaszolóktól kérnék "hasznos" tanácsot,hogy mire figyeljek,mit tegyek?!


Köszönöm a válaszokat!


2011. márc. 27. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

már miért esne neked bárki? :O igazán nincs miért, már itt az ideje, hogy ne szopizzon :)


hasznos tanácsot nem igen tudok adni mert kisfiam elválasztotta magát de szerintem tegyél a kiságya mellé megnyugtató dolgokat, pl. kedvenc plüss, cumi, kispárnád az illatoddal, cumisüveg tea, tápi/tej, amikkel el tudod terelni a figyelmét és persze úgy, hogy ne verd ki az álmot a szeméből.


mondd neki, hogy már nincs cici mert nagy és okos fiú/lány, és olyan nagyon ügyes, hogy már nem kell neki :)

sok sikert

2011. márc. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen!

Igazából cicifüggő így ezt nem értené meg és követelné,ezért azt a "megoldást" választottam,h citrommal kentem be a cicit:S

Hála az égnek eddig ok!:)

2011. márc. 27. 15:49
 3/12 anonim ***** válasza:
Szomszédasszonyom nagyon sokáig próbálta elválasztani, nagyon nehezen ment, és amikor már nem birta mert 2 éve nem aludt éjjel, sebtapasszal leragasztotta a mellbimbóját, 3 nap alatt leszokott, drasztikus de hatásos.
2011. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ami a legfontosabb a rengeteg szeretet és mindenképp az elszántság,határozottság.Ha elszeretnéd választani az éjszakai cicről,egyszer se inogj meg,mert onnantól ő már tudni fogja,hogy igenis van az a cici...cserébe kapjon rengeteg figyelmet és szeretetet.Én 18 hósan választottam el a kisfiam de ő akkor már csak este cicizett.kitartást,sok türelmet és nyugodt jó éjszakát kívánok!!!
2011. márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a kedves sorokat!És a bíztatást!

Utolsótól kérdezném: Volt még tejed mikor elválasztottad?Ha igen,mit tettél vele?Magától elapadt?Vagy lefejve esetleg pohárba nekiadtad?

És mivel pótóltad az így "kiesett tej mennyiséget"?

2011. márc. 27. 18:09
 6/12 anonim ***** válasza:

ha cicifüggő lehet még drasztikusabb megoldás kéne, nem csak az éjszakai cicitől vonod meg hanem teljesen elválasztod. úgy talán hamarabb elfelejtené.

ezt persze te tudod, nem akarok beleokoskodni :)

2011. márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szia!

nekem is 20 hós volt amikor már elegem lett,mert cici függő volt.És tényleg az a megoldás ha teljesen elválasztod.amikor cicizni akart citrommal bekentem,de előttem elmeséltem neki,hogy megromlott a tejci és már nem jó.és amikor szopizni akart,szembesült vele,hogy tényleg nem jó.A szívem szakadt meg közbe,de tudtam,hogy most már ki kell tartani.éjjel volt a legnehezebb.Amikor felkelt és megint kérte a cicit.de akkor megint mondtam neki,hogy:tudod,hogy már nem jó a tejci.Ilyenkor mindig a közelembe volt a citrom,ha mégis kiszeretné próbálni..!

az első pár nap nem volt könnyű,de meglepően hamar leszokott.

Itt a lényeg,hogy akármennyire nehéz tarts ki!!

2011. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ja,és utána még 2hétig rengeteg tejem volt.úgy apasztottam el,hogy a mosdóba engedtem hideg vizet és abba mártogattam a mellemet(naponta többször) És mindig csak annyit fejtem le,hogy ne feszüljön nagyon.Ezzel a módszerrel pár nap alatt elapadt.
2011. márc. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

19.26-os!Tegnap este ugyan így csináltam,szinte szóról-szóra ezt tettem!

Akkor jól cselekedtem!:D

Nagyon köszönöm!

Egyébként teljes elvonás van,semmit nem kap.

A tegnap este könnyedén ment,a maitól félek picit.

A cicim viszont borzalmasan fáj,szerintem a kézi fejéstől,ma megpróbálom mellszívóval.


Mégegyszer köszönöm a hasznos válaszokat!

2011. márc. 27. 19:41
 10/12 anonim ***** válasza:

szia!


örülök,hogy kitartottál-csakígy tovább!

ha már túl vagy a 3.napon is,akkor már túl vagy a nehezén!

Ja,és amióta én is elválasztottam nem kel fel,és végig alussza az éjszakákat.

2011. márc. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!