Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjel hány ml tápszert iszik...

Éjjel hány ml tápszert iszik 9 hónapos babátok és hányszor ébred?

Figyelt kérdés

2014. júl. 4. 12:36
1 2 3
 1/23 Babeli Zurzavar ***** válasza:
vacsi utan (szendvics altalaban) elalvashoz, 9,fel10 korul 210 ml, utana vagy vegigalussza az ejszakat, es 8-fel9 fele ebred, vagy 4 es 5 kozott felkel, ha nem sikerul simivel, cumival, kis vizzel visszaaltatnom, akkor 150 ml-t szoktam Neki csinalni meg!
2014. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Most már 10 hónapos a kislányom, de 9 hósan is 210 milit ivott reggel-este,éjjel nem ébred fel, bár ő leszámítva az első két hetet sosem kelt éjjelente.
2014. júl. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem evett már 9 hónaposan éjjel, igazából 8 hetes kora óta nem eszik éjjel és nem is ébred. Este ivott kb. 2 dl tápszert.
2014. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Azért kérdem mert az enyém 3 óránként akar enni éjjel is!

Ás ez így van születése óta úgyhogy asszem egyszer volt csak hogy éjjel 4 órát aludt csak egyfolytában a legtöbbet.

Mostanában 120ml-rt adok neki mert 1 hete pocsékolt nagyon nem itta meg és sorban öntögettem ki.

Éjjel félálomban iszik csak sokat, de azt sem mindig.

Nappal rengeteg teát iszik!

Tápszert ilyenkor nem is adok neki.

3 alkalommal kap tápszert éjjel.

Nem tudom nem e nem lakik jól de nehezen alszik vissza gyakran ébred és forgólódik.

Kb 10-12 szer kelek hozzá éjjel.

Nappal 4 órát alszik.

Csináljak neki 240 ml éjjel?

Max vagy megssza vagy nem.

2014. júl. 4. 13:40
 5/23 anonim ***** válasza:

"Nappal rengeteg teát iszik!

Tápszert ilyenkor nem is adok neki."

Akkor nappal nem is iszik tápszert, jól értem?

Ha igen, akkor az a baj. Kapjon nappal tápszert, jól fog lakni és nem akarja éjjel pótolni. 9 hónaposan a fiam még nappal háromszor ivott tápszert. 3. vagyok.

2014. júl. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Ha kapott ha nem nappal tápszert akkor is nagyon gyakran ébred éjjel.

Utána olvasgattam és sokan adnak neki sokat és tovább bírja.

Megpróbálom!

Az első fiam már ilyenkor csak 1 alkalommal ébredt fel enni és nem 3 alkalommal.

2014. júl. 4. 13:46
 7/23 anonim ***** válasza:
Persze, próbáld meg, hogy többet adsz, hátha beválik, de egy 9 hónaposnak ettől még nappal is kell tápszer, azt a tea nem váltja ki. Vagy már minden étkezést kiváltottatok? Szerintem akkor is ott a gond, hogy nappal nem lakik jól, ezzel kellene kezdeni valamit, mert egy 9 hónapos tápszeres babának már nagyon nem kellene éjjel háromszor enni.
2014. júl. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nappal csak szilárdat kap! Tehát akkor még 1 alkalommal kéne neki a tápszer?

De van mikor nem kell neki, nem fogadja el.

2014. júl. 4. 13:58
 9/23 A kérdező kommentje:
Legalábbis én azért nem adtam neki nappal, mert nem nagyon itta, az íz világ után.
2014. júl. 4. 13:58
 10/23 anonim ***** válasza:
Én vacsoráztatnám rendesen, aztán fürdés után, alvás előtt adnék neki tápszert, az biztos. Nekem nagyon jó étvágyú fiam van, de nagyon igényelte még a tápszert reggel és este (sőt még ekkor uzsonnára is). Persze minden baba más, de szerintem még kellene tápszer.
2014. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!