Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam most lesz 8 hónapos...

Kisfiam most lesz 8 hónapos és nem hajlandó cumisüvegből enni! Mi lehet az oka? Kanalasat elfogadja de azt sem eszi meg mindet! Nagyon elvagyok keseredve! Az éjszakát még nem alussza át így éjjel/hajnalban mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Tépszert kellett váltanunk mert a Milupa Fermentáltat kivonják a forgalomból! :/ Azt hittem a tápszer miatt nem akar enni,de kanállal megette a tápszert csak így nagyon sokáig tart!Még nincs foga!Lehet ezért utasítja el?És később újra elfogadja majd?

#akar #CUMISÜVEGBŐL #ENNI!
2014. júl. 5. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Az enyém se fogadta el hónapokig se az üveget, se a tápot. Nagy nehezen kikötöttünk a beba ha1-nél. Kaptunk ajándékba egy tupperes cumisüveget, egyedül abból volt hajlandó inni. Azt már szétrágta és a dm-ben vettem egy 9 hótól való itató kulacsot. Lényeg, hogy ne folyjon ki a táp, ha fejjel lefele tartja. Gond nélkül issza a mostmár 2-es tápot is.
2014. júl. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma vettem neki tanulópoharat! És másik tápszert is! És öklendezik tőle!Most nem fogom neki erőltetni egy ideig!Egyedül a vizet issza meg cumisüvegből! Csak azt nemtudom,hogy éjszaka mit adjak neki mert ugye eddig tápszert kapott!!
2014. júl. 6. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!