Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól ültethetem a babakocs...

Mikortól ültethetem a babakocsiban a lányomat?

Figyelt kérdés

Másfél hét múlva lesz 6 hónapos.

Önállóan még nem tud ülni, de felhúzza magát.

Ha néha leültetem egy- két percre, megtámasztja magát, de nem hagyom erőlködni, mert még úgyis eldől.

Forog mindenféle és már kúszni próbál.


Az a gond, hogy a babakocsink csak három fokozatban állítható:

Fekvő, egy köztes és egy ülő.

A fekvőben már régóta nincs el, de már a köztes állásban sem nagyon akar lenni, ha sétálunk, így gyakran ki kell venni és kézben vinni tovább.

Nem sétálunk nagyokat, max 20 perceket egyszerre, utána mindig megállunk valahol, ahol kiveszem és társasággal vagyunk.


2014. júl. 6. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb egy idősek vagytok akkor velünk. A fiam január 21-én született és nálunk is ez a probléma. A köztes fokozatban sem marad el, de az ülőt meg nagyon meredeknek tartom. Mi nézegetünk olcsóbb sport kocsikat. Azokat hat hótól ajánljak és egész jó köztesnek tűnnek. Félig ülő félig fekvő pozícióba is lehet állítani. Sajnos a mostani babakocsinkra ez nem igaz. Az csak később lesz jó, ha már ténylegesen megül.
2014. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Januar 17:)


En is gondoltam erre,de amig nem valositom meg, jo volna valamit kitalalni:)

2014. júl. 6. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem ültetném még. Esetleg bébihordóban próbáld meg.

Az én kisfiam 6,5 hónapos, de még a mózesben fekszik sétakor

2014. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A mózes akkor jó, ha olyan a babakocsi, hogy rá lehet tenni. A mienkre nem lehet.
2014. júl. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A mienkre sem lehet tenni.

A mozest pedig mar kb 3 honaposan kinotte.

(Ez nem igazi mozes volt,csak a babakocsiba lehetett helyezni egy plusz elemet)

Hat teljesen fektetni mar jo ideje nem tudom.

2014. júl. 6. 19:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nálunk mindig kéznél van a kenguru. Ha nagyon nem bírja a kocsit, akkor hordozom, bár ez a gerincemnek nagyon rossz, mert 7, 5 kg-os és 74 cm-es a kisfiam, de Ő élvezi :)
2014. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A lanyom sosem kenguruzott,bar vettunk,de nem tetszik neki.

Meg ilyen melegben nem biztos,hogy barmelyikunknek is jol esne "osszebujva" setalni.:)

2014. júl. 7. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!