Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babának akkor is vegyünk...

A babának akkor is vegyünk hordozót, ha nem sokat fogunk kocsival járkálni? Az apja szerint felesleges.

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 07:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A kórházból gyalog mentek haza babakocsival? A nem sokat autózást mégis mivel oldaná meg a férjed? Mert biztos, hogy olcsóbb venni egyet, mint mindig bérelni, kevésbé macerás is, mi is használtuk itthon is. A baba és a dolgai helyet foglalnak, ez így van, nem lehet elkerülni.
2014. júl. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha csak egyszer is szeretnétek autózni a babával, akkor kell a hordozó. 1. megbüntetnek ha nincs, 2. nagyon kockázatos, ha baleset ér benneteket, az az egyetlen ami megvédi a babát.

Még ha taxival mentek, akkor is jó a saját hordozó, a taxiban nem kötelező, de én nem tenném be a babát nélküle. Vagy ha rokon/barát akárki visz valahova...

2014. júl. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha nincs kocsi, felesleges.
2014. júl. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs kocsink, de volt hordozónk, 2szer volt benne a gyerek,az is akkor amikor vissza kellett vinni az orvoshoz, szerencsére nem volt beteges,így orvoshoz nem kellett menni, a védőoltásokat itthon adta be az orvos. Most már 3 éves, de másfél éves korától babakocsit sem használunk,mert ő isnkább sétálni akart, ha orvoshoz kellett menni, ekkor már nem kellett hordozó.
2014. júl. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nagyon olcson lehet mar venni hordozot.4-5000ftert lehet venni hasznaltan nagyon jokat.azert jo ha van.en otthon is hasznat vettem,nem csak akkor amikor kocsival mentunk valahova
2014. júl. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én 2 ezerért vettem használtan autós hordozót, ennyit nekem megért, hiába nincs autónk, míg pici volt a lányom és épp napozni akartam, vagy esett az eső, akkor 20-30 percet elvolt ebben az erkélyen. Nekünk nem volt pihenőszék, ezt használtam helyette nagy ritkán.

Használtan pár ezerért szerintem megéri venni.

2014. júl. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!