Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig terítettetek le játszós...

Meddig terítettetek le játszószőnyeget/plédet/habtapit kisbabátoknak? Mikortól éreztétek azt, hogy már tök felesleges, mert úgysem azon játszik?

Figyelt kérdés

Van egy 9,5 hónaposom, már bejárja az egész lakást mászva meg bútor mellett lépkedve, de minden nap kiterítem neki a játszószőnyegét...van vajon még értelme? Kb napi 10 percet van el rajta.

Mindig attól féltem, hogy megfázik ahogy a nagy jövés-menésben néjha lecsücsül a parkettára..


2014. máj. 8. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
kb. 7 hónapos koráig volt lent a játszószőnyeg, de igazából már akkor sem nagyon használta
2014. máj. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezeknek addig van értelme amíg kicsi és meg is marad rajta, nem tud helyet változtatni. A habtapi más, de erről megoszlanak a vélemények, az nagyobb gyereket is érdekel. A játszószőnyeg már nem igazán egy 10 hósnak való, felesleges elővenni. Ha akarsz teríts egy plédet a szőnyegre, arra a játékokat és ha akar leül játszani, ha nem meg mindegy mit teszel le, sem fog ott maradni.
2014. máj. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Játszószőnyeg alatt nem azt a kis kerek babatornázós szőnyeget értem, nekünk egy nagy polifoam szerűség van, 140*200 centis. De persze erről is lemászik.

Lehet tényleg elpakolom inkább végleg..

2014. máj. 8. 11:28
 4/6 anonim ***** válasza:
6 hónapos koráig. akkor kezdett el mászni, teljesen felesleges volt bármit leterítenem, nem tudott rajta mászni mert felgyűrődött, így ahogy leraktam egyből lekúszott róla, hogy tudjon menni mászni :)
2014. máj. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már lemászik róla, akkor felesleges. Ha hideg a parketta, akkor adj rá harisnyát+nadrágot. Vagy valamit, amiben nam fog megfázni.
2014. máj. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
amint mászni kezdett nem volt értelme. kúszással is mindig levándorolt róla, de mikor már mászott fél percig sem volt rajta és nem is az egész hasa volt lent legalább a hideg padlón. egyébként rétegesen öltöztettem,ígyx nem féltem h felfázik.
2014. máj. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!