Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babának akkor is vegyünk...

A babának akkor is vegyünk hordozót, ha nem sokat fogunk kocsival járkálni? Az apja szerint felesleges.

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 07:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kocsiban csak hordozoban lehet szallitani a babat, es ugy biztonsagos. Esetleg kolcsonkerhettek, berelni ne tudom lehet-e. Viszont lehet kapni normalis aron jo minosegu hordozot, ha mar nem kell eladhatod.
2014. júl. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Célszerű. Én ezt használtam akkor is, mikor kihoztam a konyhába, vagy átvittem a mamához 5 házra. Nekünk nincs kocsink, de teljesen ki tudtam használni. Használtam pár ezerért is kapsz teljesen jót. Én nem ezen spórolnék.
2014. júl. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Párom szerint babakocsival is tudom vinni bárhová. A hordozó meg csak a helyet foglalná a házban.
2014. júl. 7. 07:23
 4/16 anonim ***** válasza:
Mert a párod szerint mibe fogjátok tenni a kocsiba?
2014. júl. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A párom babakocsira gondolt.
2014. júl. 7. 07:28
 6/16 anonim ***** válasza:
Autóval a kevés is épp elég. Ha akár csak koccantok egy erősebbet, az ütközés ereje el tudja törni a baba nyakát. Lehet, hogy egy felnőtt semmit se érez belőle, de a babának még nagy a feje és gyengék a nyakizmai, így a fizikai törvényei nyírnák ki.
2014. júl. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
És ha orvoshoz kell rohanni vele a kórházba? Ha esetleg utaznátok valahova ?Nekünk nincs kocsink, hordozó mégis van. ( 3:1 -ben babakocsit vettünk használtan, a hordozó is benne volt ). Én arra is használom, hogy a harmadik emeletről levigyem a fiam a babakocsihoz, sőt ebben is szoktam vinni sétálni, de etetőként is jó szolgálatot tesz.
2014. júl. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez elég gyenge indok, hogy a helyet foglalná, mert szerintem nálatok is vannak ennél haszontalanabb dolgok is. Arról nem beszélve, hogy kis helyet foglal el, ha nem kell meg felrakod a szekrény tetejére. Nincs kocsink, de fel sem merült, hogy nem veszünk hordozót. Tényleg, ha hirtelen menni kell valahova mit csinálsz? Babakocsiban viszed?
2014. júl. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nekünk van autónk emiatt is vettünk. de jó hogy vettünk, mert a babakocsink 3 részből áll: a mózes kosár, amiben kb. 3 hónapig van el visítás nélkül..van egy sport babakocsi része amibe viszont egy éves koráig nem lehet beletenni. Viszont rá lehet tenni a hordozót amit imád mert abból kilát. szerintem, vegyetek használtan és majd eladjátok ha nem kell.
2014. júl. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A megoldás: babakocsi és leszerelhető hordozó egyben.
2014. júl. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!